2737
2739

قرار اینجا داستان تولد یک سایت رو بگم
تولد سایتی که همه میتونن عضو بشن و براحتی باهش درآمد کسب کنن پس تاپیک رو دنبال کنید

www.bahachar.shop

داستان بهاچار  :

داستان ما از روزی شروع شد که منم مثل خیلی های دیگ دوست داشتم یک کار هنری یاد بگیرم و تو اوقات فراغتم تو خونه با آرامش و شادی کارهای هنریمو انجام بدم و در نهایت با فروشش، هم از درآمدش لذت ببرم و هم حس ذوق و شعفی که از کارم داشتم رو با فرد دیگه‌ای شریک بشم.    

اما اندکی بعد مواجه شدم با اینکه خب این کارها رو چطور بفروشم؟؟؟  

متاسفانه یا خوشبختانه فرد بازاری خوبی نبودم که بتونم بین دوستان و نزدیکان کارم رو تبلیغ کنم و حضوری محصول هنریم رو بفروشم و پولشو حضورا از مشتریم بگیرم!  

رفتم سراغ اینکه کارهامو توی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بذارم و اینترنتی بفروشم اما خیلی از مشتری‌ها اعتماد نمی‌کردن که دستمزد رو اول واریز کنن و بعضی‌ها هم سرم رو کلاه گذاشتن و در کل نتونستم فروش خوبی داشته باشم...  

با هنرمندای دیگ که صحبت کردم دیدم این یه مشکل همگانیه و خیلی‌ها درگیرشن...    

اين شد که یک تیم از افراد متخصص و دغدغه‌مند کمر همت بستیم تا این مشکل رو از سر راه هنرمندان کشورمون برداریم و #بهاچار ایجاد شد...  

بهاچار www.bahachar.shop یک فروشگاه اینترنتیه مختص صنایع دستی و کسب و کارهای خانگی

تو این سایت میتونی غرفه‌ی فروش محصولات هنری خودت رو راه بندازی و با خیالی راحت از امنیت پرداخت‌ها، هنرت رو به نمایش بذاری      

و هم میتونی توی اوووووج شلوغی‌های روز، یک لحظه گوشیتو برداری و با بازدید و خرید از سایت ما، با دیدن کلی رنگ و طرح و نقش بی‌نظیر روحت رو جلا بدی       

منتظرتیم هم داستان    

#بهاچار #صنایع_دستی

www.bahachar.shop

t.me/bahachar

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738