2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موافقم..من یکی روپارسال نکوهش کردم.. دقیقا دوماه بعدش خودم اون کارو انجام دادم... بعدا یادش افتادم😔 ...

برا خودمم خیلی پیش اومده

و امیدوارم برا اونایی که منو نکوهش میکنن هم پیش بیاد

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
موافقم..من یکی روپارسال نکوهش کردم.. دقیقا دوماه بعدش خودم اون کارو انجام دادم... بعدا یادش افتادم😔 ...

منم این اتفاق به فاصله چند دقیقه برام افتاد

داشتم با دوستم راجب یه بنده خدایی صحبت میکردیم که یه کار بدیو انجام داده و سرزنشش میکردیم چند دقیقه بعد خودم همون کارو کردم. کاری که اصلا فکرشم نمیتونستم بکنم خودم یه روز انجام بدم

2740
این دیگه بدجنسی بود

راضی نیستم کسی ناراحتی بکشه ها فقط وقتی دلمو شکستن بعدش بفهمن منم شرایط اونجوری برام پیش آورده😔😢

قضاوت شدن خیلی بده خیلی از دغدغه های انسانا به خاطر قضاوت دیگرانه

دقیقا

حالا اگه بخاطر رشته تحصیلی یا اخلاقم قضاوت بشم مشکلی ندارم ولی درباره چیزای ناخواسته ای که هیچ نقشی توش نداشتم دلم میسوزه

دقیقا حالا اگه بخاطر رشته تحصیلی یا اخلاقم قضاوت بشم مشکلی ندارم ولی درباره چیزای ناخواسته ای که هی ...

بعله میدونم

بعضی وقتا ما تو یه شرایطی گیر میوفتیم که مجبوریم یه کاریو خلاف عقایدمون یا بنا به مصلحت انجام بدیم که تو نگاه دیگران فقط اون کار انجام شده دیده میشه نه اون شرایطی که شمارو مجاب به انجام این کار کرده