2737
2739
عنوان

واکسن چهارماهگی

311 بازدید | 25 پست

دوستان این واکسن چند تاست‌؟ شنیدم به هر دوتا پا زده میشه درسته؟ سخت تر از دو ماهگیه؟ 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره دوتاس  از هر دوپا ..من تازه ب پسرم زدم...نه مثل دوماهگیه ..اگه بچت دوماهگی تب نکرده اینم‌نمیکنه....پسر منکه فقط دو روز اول نق میزد چون پاهاش یکم درد میکرد وازلین میزدم خوب میشد

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اره دوتا میزنن. پسر من ۴ ماهگی خیلی تب کرد مراقبش باش واکسن سنگینیه ولی یدونه پاش اصن درد نداره  ...

دوتارو تو یه پاش میزنن؟ 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
وای بمیرم دوتاس😢😢😢

اره طفلکیا 🤕🤕🤕پسر من انقد گریه کرد تا گریه اونجوریشو ندیده بودم بمیر براش...ولی خب براشون خوبه دیگه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
اره دوتاس  از هر دوپا ..من تازه ب پسرم زدم...نه مثل دوماهگیه ..اگه بچت دوماهگی تب نکرده اینم‌نم ...

دو ماهگی تب کرد اما مشکل اصلیم پاش بود که تکون میداد و شیون می‌کرد الان ناراحتم که دوتا پاشو چجوری کنترل کنم

دو ماهگی تب کرد اما مشکل اصلیم پاش بود که تکون میداد و شیون می‌کرد الان ناراحتم که دوتا پاشو چجوری ک ...

اره چهار ماهگی پاش سفت  میشه جای امپولا ...خصوصا  تو ۴ ماعگی بیشتر دست و پاشونو تکون میدن سخت‌میشه ...وازلین بزن و اروم ماساژ بده فقط

دو ماهگی تب کرد اما مشکل اصلیم پاش بود که تکون میداد و شیون می‌کرد الان ناراحتم که دوتا پاشو چجوری ک ...

من برای دوماهگی تب نکرد و پاهاشو حالت قنداق بستم چون نمیتونست تکون بده بی قراریم نکرد با یه روسری ببند ک تکون نده

مامی بهار و بهراد  
2706