2726
عنوان

واکسن چهارماهگی

293 بازدید | 25 پست

دوستان این واکسن چند تاست‌؟ شنیدم به هر دوتا پا زده میشه درسته؟ سخت تر از دو ماهگیه؟ 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره دوتاس  از هر دوپا ..من تازه ب پسرم زدم...نه مثل دوماهگیه ..اگه بچت دوماهگی تب نکرده اینم‌نمیکنه....پسر منکه فقط دو روز اول نق میزد چون پاهاش یکم درد میکرد وازلین میزدم خوب میشد

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اره دوتا میزنن. پسر من ۴ ماهگی خیلی تب کرد مراقبش باش واکسن سنگینیه ولی یدونه پاش اصن درد نداره  ...

دوتارو تو یه پاش میزنن؟ 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
وای بمیرم دوتاس😢😢😢

اره طفلکیا 🤕🤕🤕پسر من انقد گریه کرد تا گریه اونجوریشو ندیده بودم بمیر براش...ولی خب براشون خوبه دیگه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اره دوتاس  از هر دوپا ..من تازه ب پسرم زدم...نه مثل دوماهگیه ..اگه بچت دوماهگی تب نکرده اینم‌نم ...

دو ماهگی تب کرد اما مشکل اصلیم پاش بود که تکون میداد و شیون می‌کرد الان ناراحتم که دوتا پاشو چجوری کنترل کنم

دو ماهگی تب کرد اما مشکل اصلیم پاش بود که تکون میداد و شیون می‌کرد الان ناراحتم که دوتا پاشو چجوری ک ...

اره چهار ماهگی پاش سفت  میشه جای امپولا ...خصوصا  تو ۴ ماعگی بیشتر دست و پاشونو تکون میدن سخت‌میشه ...وازلین بزن و اروم ماساژ بده فقط

دو ماهگی تب کرد اما مشکل اصلیم پاش بود که تکون میداد و شیون می‌کرد الان ناراحتم که دوتا پاشو چجوری ک ...

من برای دوماهگی تب نکرد و پاهاشو حالت قنداق بستم چون نمیتونست تکون بده بی قراریم نکرد با یه روسری ببند ک تکون نده

مامی بهار و بهراد  
2706