2733
2734

دخترم دوماهشه ی هفته هست سینمو نمیگیره فقط تو خواب بهش شیر میدم اگه تو بیداری هم خیلی گرسنش باشه چندتا مک میزنه بعد صورتشو چنگ میزنه گریه میکنه ول میکنه رفلاکس هم داره دکتر بردم میگ چون تا الان وزن گرفته هیچ دارویی نمیشه داد کسی تجربه داره؟

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت

استارتر با اجازه خیلی نیازمه دوست دارم هر کی مثل من ببیندش و بیاد حتی خودت💖

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3291998/از-چه-دعاهایی-حاجت-گرفتی-معجزه-زندگیتون-چی-بوده?postId=106082972

خدا من خواسته هام و ارزوهام و رها کردم و به دس
خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه دکتر دیگه ببر چون چیزی بارش نیست این

فوق تخصص گوارش اطفال

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
واااا خب ببر یه دکتر دیگه مگه میشه دارو ندن؟

۳تا دکتر بردم یکیشو فقط پدی لاکت داد اونم اثر نداره

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
2740

حتما شیشه میدی؟ک سینه رو پس زده😣هر چار ساعت بهش شیر بده ک گشنه شه یا کوچیکه دو ساعت !هی بدی تو دهنش دریاره فایده نداره بزار گشنه بشه

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

آره من دخترم همینجوری بود راش میبردم شیر میدادم ،شربت کامی وی بهش میدادم بعد که آروغ میزد بهش شیر میدادم ، وقتی خیلی بد سینه گی میکرد ندل قنداق البته نه به اون سفتی با یه روسری می بستمش قشنگ که دستاشو نتونه تکون بده بعدم شیر میدادم بهش وقتی خوابش میبرد و سیر میشد روسری رو باز میکردم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم