2733
2739

عزیزان من قالب کمربندی خریدم.نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم.شنیدم مواد از زیرش چکه میکنه

کسی میدونه باید چیکار کرد؟

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

ازین نوع قالب ندارم ولی فکر کنم باید زیرش کاغذ مومی بزاری

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاغذ مومی چیه؟ همون روغنی؟

آره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738

کمربندی اصلا خوب نیست قالب ساده بخر تهش یکم روغن بزن با دستت به همه سطح قالب بکش 

من با قالب جنس روحی کار کردم کیکم خیلی عالی شد 

واینگه اگر قالب روحی خریدی فقط ته قالب چرب کن کناره هاش لازم نیست

من از قالب استفاده کردم طوریشم نشده😍تهشو و دیواره با روغن نباتی چرب کردم 

چه خوب شده

کاش مال منم اینجوری شه

میگن از لاش مواد کیک میریزه که!

لایک نکنید عزیزان🌹🙏