2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم اوفففففففف

270 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها من امروز عادت شدم شدید یعنی نمیتونم از رختخواب پاشم دل درد وکمردرد حالا خواهر شوهرم پیام داد که امشب شاید اومدیم خونتون بخدا اصلا نمیتونم پاشم اب بخورم چه برس غذا درست کنم چه بهونی بیارم که نیان 

خدایا مواظب عشقم باش اون تموم زندگیم بدون اون میمیرم   

بگو جایی دعوتیم و عذرخواهی کن

بعد اینکه حالت خوب شد یه شب دعوتشون کن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستشو بگو 

بگو فلانی جان راستش یکمی کسالت دارم تویه فرصت بهتر درخدمتتون هستم امیدوارم زود همدیگه روببینیم 

چکاریه دروع سرهم کنی

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بگو سلام بببخشید ما جایی دعوتیم خیلی اصرار کردن ک بریم حالا اگه میخواییم نمیریم 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2740

زنگ بزن به شوهرت هم وضعیتتو بگو هم اینکه قراره بیان بگو یا خودش بیاد درست کنه یااز بیرون بگیره یا به خواهرش بگه حالت خوب نیست

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍

مهمون حبیب خداست حالاکو تاشب خوب میشی ژلوفن بخور تاخوب بشی چرااینقدر باخانواده شوهراتون بدین😒

بایددختر داشته باشی تاباخود تصورکنی،،،پیچ وتاب شانه رادر موهای طلایی اش😍😍😍
2706