2737
2734

خانواده شوهر خواهرم، خیلی خوبند. حالا برادر شوهر خواهرم خواهر کوچیکمو میخواد. خانوادشم خیلی خوشحال و راضی هستند. کلا نظرتون با اینکه دو تا خواهر جاری شن چیه؟ 

من مخالفم صد در صد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوبه خواهرات میشن جاری...اتفاقا دوتا خواهر عروس یه خونواده باشن خیلی خوبه.

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2738

خب نمیشه کلی نظر داد اما تو فامیل ما دوتا برادر دو تا خوهار و گرفتن.برادر بزرگه خیانت کرده و دارن طلاق میگیرن و به شدت رو زندگی اون کوچیک ترا تاثیر گذاشته.با اینکه اونا خیلی لیلی مجنونن!بابای دخترا گفته طلاق جفتشونو میگیرم

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
خوبه خواهرات میشن جاری...اتفاقا دوتا خواهر عروس یه خونواده باشن خیلی خوبه.

خوهر بزرگم سیزده ساله عروسشونه.  مادر شوهرش خیلی دوست داشت خواهر دیگمم عروسشون شه

خیلی خوبه عالیه اگه برخورد دو خواهر شخصیت دو خواهر ادب دو خواهر خوب باشه چرا که نه اگه بلانسبت یکی از خواهرا اخلاقش تند باشه اره چون اینجوری به ضرر اون یکی‌خواهره میشه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستید😭❤️
2706