2733
2739

من یه بار با دوستام رفتم ...

یه بار هم با خانواده ...

کلا سالانه چندبار با دوستام میرم سفر اما با خانواده کم پیش میاد 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار با دوستام رفتم ... یه بار هم با خانواده ... کلا سالانه چندبار با دوستام میرم سفر اما با ...

کجا رفتین ؟

ما میخوایم بریم سفر میخوام ببینم کجا خوبه و خوش میگذره

🥰😍😍😉🙃
2728

ما زمستونا میریم بابام کارش تو تابستون سنگین میشه بهمن امسال و آذر ۲ سال پیش رفتیم کیش

هزینه ها که خیلی زیاد شد خیلییییییی 

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
کجا رفتین ؟ ما میخوایم بریم سفر میخوام ببینم کجا خوبه و خوش میگذره

من با تور میرم ...اهل طبیعت و کمپ زدنیم 

غرب کشور رو خیلی دوست دارم ...میتونین هرشهری رفتین سوییت بگیرین ..سویت های تمیزی پیدا میکنین 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
ما زمستونا میریم بابام کارش تو تابستون سنگین میشه بهمن امسال و آذر ۲ سال پیش رفتیم کیش هزینه ها که ...

کیش هزینش چقدر میشه؟

ما یه هفته دیگه سفر میریم البته فکر نکنم پولم به کیش برسه

🥰😍😍😉🙃
2738

فقط چین نرید

بعضی دستشویی عمومی هاش در نداره

یَک یَکیشون =))))) راجب گوشی (نرم افزاری و سخت افزاری)و کامپیوتر (سخت افزاری) سوال داشتید پاسخگو هستم...راجب هک و مسائل مربوط به اون نپرسید...اکانت های قبلی (پسر_متفاوت ، آریا_متفاوت ، متفاوت_پسر)
کیش هزینش چقدر میشه؟ ما یه هفته دیگه سفر میریم البته فکر نکنم پولم به کیش برسه

اگه میخوای بری کیش و راهت دوره با هواپیما باید بری مثلا ما کرمان بودیم با هواپیما رفتیم دو سال پیش نفری ۳۵۰ بود امسال دو برابر شد ۷۰۰ بعد مثه اینکه کیش ماشینی بدون کولر رو راه نمیدن هر چقدرم که نزدیک باشی ولی میشه با اتوبوس دریایی بری

کنسرت و برنامه هاش و اینا خیلی باحالن رستورانش گرون رو به بالان کلا فکر کنم فقط خرج هتل و هواپیما و لباس و غذا و اینا شد ۱۲ تومن البته خوب ۴ نفریم زیاد میشه

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
اگه میخوای بری کیش و راهت دوره با هواپیما باید بری مثلا ما کرمان بودیم با هواپیما رفتیم دو سال پیش ن ...

اوووه برا ما خیلی زیاده فعلا نمیتونیم اینطور سفری بریم 

الان یه دو تومن داریم فعلا که میخوایم با ماشین خودمون بریم

🥰😍😍😉🙃
اوووه برا ما خیلی زیاده فعلا نمیتونیم اینطور سفری بریم  الان یه دو تومن داریم فعلا که میخوایم ...

اگه دو نفرین و ماشینتون برو هست تا زمستونا صبر کنین برین کیش برای دو نفرو سه روزه دو تومن فکر کنم کافی باشه کدوم شهرین شما؟

2706