2737
2734
عنوان

کیا پودر چاقی رویال خوردن

3440 بازدید | 33 پست

میخواستم بدونم برمیگرده با قطع مصرفش یا نه؟؟؟ضرر داره یا نه؟؟؟من تو دوران شیردهی هستم کلا 48 کیلو ام

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخور عوارض داره  بعد ي مدت باز برميگردي مثل اول

میگن ک خوبه شما خودت تجربه کردی؟؟

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
2728

هم قرص هم پودر مقطعیه نخوری بهتر چون بازگشت دارن

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
2738

منم لاغربودم فقط با بارداری چاق شدم واینکه شیرخودم ندادم شیرخشک دادم وگرنه باز لاغرمیشدم

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
اره خوردم خيلي بده خيلي چاقيش اصلا طبيعي نيس انگار بادت كردن بعد ك تموم شد باز برگشتم ب قبل دوباره ل ...

وای چقد بد...چکا کنم حالا

2706