2737
2739
عنوان

افزایش مایع آمنیوتیک درهفته 37

608 بازدید | 6 پست

سلام خانمای گل توروخدااگه تجربه ای دارین راهنمایی کنین مایع آمنیوتیک روبیش از حد نرمال زده....  واسه بچه خیلی نگرانم آخه تونت باعرض معذرت  خیلی چرت وپرتانوشتن که امکان داره بچه مشکلی داشته باشه... همچین تجربه ای داشتین که مایع زیادباشه ومشکلی پیش نیاد😢😢😢

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته 37 خطر آنچنانی نداره...با دکترت مشورت کردی؟

فقط گف احتمال زایمان زودرس هس فقط براسلامتی بچه نگرانم

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2731
اطلاعی ندارم گلم  دکتر چی میگه؟ گلم بعد از ۱۸ هفته چند بار سونو رفتی و تو چه هفته هایی؟ دوست ...

دکترتومطبش واسم سونوانجام میداد 

بعدهفته 18یبارم تو28هفته رفتم 

استارتر واریکوسل داشت شوهرت؟چطور باردار شدی؟منم همین مشکلو دارم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا