2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر نی نی سایتیا علاقه به این جور مباحث دارن!!!!

ادعای روشنفکریشون میشه ولی رفتن پیش دعانویس برای گره باز کردن از امورشون با روشنفکریشون منافات نداره😐😐

بعد جالب اینجاس اکثرا تجربه ای از رفتن پیش دعانویسو دارن و برای هم دیگه تجویزم میکنن!!!!

جالب تر از اون فاز مدیران سایته که به یه حالت بی فازی تبدیل شده و دربرابر این جور تاپیکا منفعلانه عمل میکنن...

بابا دمتون گرم خدایی!!!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
چقدر نی نی سایتیا علاقه به این جور مباحث دارن!!!! ادعای روشنفکریشون میشه ولی رفتن پیش دعانویس برای ...

شاید تو اعتقاد نداشته باشی پس هیچی نگو و ب عقاید دیگران احترام بزار

شاید تو اعتقاد نداشته باشی پس هیچی نگو و ب عقاید دیگران احترام بزار

اینجا واسه تبادل نظره و من در برابر افکار پوچ‌ و غلط سکوت نمیکنم گل من🌹🌹

شما هم نمیتونی برای من تعیین تکلیف کنی.....

چون نه اجازش رو داری و نه اختیارش رو و نه تواناییش رو !!!!!

پس شما بهتره سکوت کنی!!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
اینجا واسه تبادل نظره و من در برابر افکار پوچ‌ و غلط سکوت نمیکنم گل من🌹🌹 شما هم نمیتونی برای من ت ...

درواقع تو داری برای بییه تعیین ولکیف میکنی پس بهتره سرت توی کار خودت باشه

2738
درواقع تو داری برای بییه تعیین ولکیف میکنی پس بهتره سرت توی کار خودت باشه

پستتون رو به رسم ادب و احترام لایک کردم عزیزم!!!!!

شما اول ریپ زدی پس انتظار همچین واکنشی رو هم داشته باش و دلخور نشو!!!!!

پستتون رو به رسم ادب و احترام لایک کردم عزیزم!!!!! شما اول ریپ زدی پس انتظار همچین واکنشی رو هم داش ...

ن عزیزم دلخور نشدم بهرحال آدم باید جنبه داشته باشه شما هم دلخور نشو

چند درصد احتمال میدید کار این دعا نویس ها درست باشه؟ واقعا سواد واقعی برا این کار رو دارن؟  چ ...

درست بودن کارشون یه طرف خطرناک بودن این کارو هم درنظر بگیرید .باید آدم پاکی باشن و هزار تا شرایط دیگه هم داره .الکس نیست .

شاید از دست کسی افتاده ولی این چیزارو سرسری ازش نگذر من انقد بی اعتقادبودم ک ی بار با دوستم رفتیم پی ...

سلام.‌دقیقا زندگی من هم زیر و رو شده میدونم کاری برام‌کردن‌اما هسچ کسی نتونست درستش کنه. 

2706