2733
2734
میگن اگه بری پیش دعانویس و موکل برات بگیره اگه دوزش تموم شه یا نیازاش براورده نشه باعث اذیت و ازار م ...

نمدونم من تاحالاچندباردعاگرفتم ولی نمدونم چجوری اذیت میکنن.فعلاکه چندوقتیه فکرهای خیلی بدی توسرمه

بچه ها من چند روزه همش ته کیفم سنجاق مویی گره خورده پیدا میشه.. اصلا من سنجاق مویی نداشتم  مهمو ...

شنیدم کلا سنجاق قفلی یا هر سنجاقی که گره داشته باشه خوب نیست. یا به یکی نشون بده یا بنداز تو آب

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موکل جن هستش که تعداد معدودی از ادما دارن. به دو دسته بد و خوب یا مسلمون و غیر مسلمون تقسیم میشن. فر ...

خودشون تعیین میکنن موکل خانوم باشه یا اقا؟؟دست خودمون نیست؟؟من میخوام ریسک کنم ولی دوتابچه دارم ب نظرتون ممکنِ واسه اونا مشکلی بوجود بیاره؟؟خیلی دوس دارم تجربش کنم نمیدونم چرا

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
2728
نمدونم من تاحالاچندباردعاگرفتم ولی نمدونم چجوری اذیت میکنن.فعلاکه چندوقتیه فکرهای خیلی بدی توسرمه

برو گوگل سرچ کن اثارش میاد ک چطوریه

2740
خودشون تعیین میکنن موکل خانوم باشه یا اقا؟؟دست خودمون نیست؟؟من میخوام ریسک کنم ولی دوتابچه دارم ب نظ ...

من شنیدم ادمایی که وااااااقعا این کار رو انجام میدن خودشون موکل همجنس میدن. اگر انرژیش با شما همسو بشه یا اصطلاحا باهات ارتباط بگیره، حتی از بچه هاتم مراقبت میکنه.

یکی از اشناهامون داشت ولی مدام کلی دعا و حدیث و قران و صلوات میخوند که موکلش کنارش بمونه. اون از پدرش بهش رسیده بود. بعد از مرگ هم میتونست به بچه ش بده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
شنیدم کلا سنجاق قفلی یا هر سنجاقی که گره داشته باشه خوب نیست. یا به یکی نشون بده یا بنداز تو آب

سنجاق مویی.. از این که باهاش مو شینیون میکنن.. بخدا من اصلا ندارم ازشون.. ولی مدام ته کیفم پیدا میشه.. مثلا دیروز غروب من کیفمو کلا خالی کردم بعد با یه کیف دیگه رفتم بیرون خونه خالی بوده در هم قفل نبوده، بعدش اومدم خونه دیدم ته اون کیفم که خالی بوده سنجاق مویی گره خورده پیدا شده

خودشون تعیین میکنن موکل خانوم باشه یا اقا؟؟دست خودمون نیست؟؟من میخوام ریسک کنم ولی دوتابچه دارم ب نظ ...

البته سراغش نری بهتره. چون بچه کوچیک داری و بچه هات پاکن، خیلی راحت تر اونا رو میبینن. ممکنه اذیت بشن

گرچه ترسناک نیستن. شاید سایه ببینن. شاید مثلا با چهره شما خودشو نشون بده

سنجاق مویی.. از این که باهاش مو شینیون میکنن.. بخدا من اصلا ندارم ازشون.. ولی مدام ته کیفم پیدا میشه ...

اگر اعتقاد داری حتما از یکی بپرس

به همسرتم بگو. حتی قبل از بیرون رفتن کیف رو خالی کنین باهم

من شنیدم ادمایی که وااااااقعا این کار رو انجام میدن خودشون موکل همجنس میدن. اگر انرژیش با شما همسو ب ...

منکه اصلا اهل دعا و نماز و قران نیستم چی؟؟؟

اگر اعتقاد داری حتما از یکی بپرس به همسرتم بگو. حتی قبل از بیرون رفتن کیف رو خالی کنین باهم

اعتقاد دارم ولی بعید میدونم هر جادوگری کارش واقعی باشه... اکثرا کلک پوله.. اگه بلد بودن مشکلات زندگی خودشونو حل میکردن..

2706