2737
2739
عنوان

وااااای بچه ها یچیز باحال از دخترم دیدم خیلی خوب بوووود😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 161 پست
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ای وای چه باحال .بگو اون اسباب بازی های ساختمانی هم اگه داره به دشویی نیاز دارن ...

کلا همه چیزشو میاره دسشویی کنن مدام درحال حرف زدن بامنه اگه جوابشو ندم میاد تاپ تاپ تاپ در میزنه مااااااااامااااااااااان اگه جوابشو ندم گریه میکنه بدبختی اینجاست ما تو ساختمونیم دسشویی وحماممون پنجرش رو به بیرونه و اگه حرف بزنیم یکی زد بشه قشنگ میشنوه چی میگیم با این حال مجبورم تو دسشویی هم باهاش خرف بزنم

تازه عروسکاشم میاره میگه پای اینارم بشور،یا دیروز دوتا از عروسکای آوازه خوانشو آورده یود میگفت کثیف شده بندازش لباسشویی

حالا ک همه مامانا جمعیم ی سوال بپرسم واکسن یه سالگی درد و تب نداره؟

دخترم تب کرد... 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه خواهرم 2 سال و نیمشه خواهرم بارداره میگم نی نی تون کجاست میگه تو مامانمه😀

خداجونم😍😍😃😃😘😘🤩🤩

دخترمنم هرشب شب بخیروبوس هرصبح سلام وبوس😂

درهمه حال باهاش حرف میزنه وقربون صدقه ی خواهرش میره😅

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
ببدنیستم تیکربذارم😐 منم۳۴هفته ام😍😍 تاریخ چندم بهتون گفتن

عزیییزم

برو تو داشبوردت. قسمت اطلاعات کاربری. تیکرت رو بزار

والا اگه ب پریود باشه ۱۲آبان زایمانمه

ولی ب حساب خودم اوایل آذر زایمانمه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731

خانم ها حالا که جمعتون جمع هست، از چند وقتی بچه هاتون اتاقشون جدا کردین و اتاق دیگه خوابیدن؟ 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
خداجونم😍😍😃😃😘😘🤩🤩 دخترمنم هرشب شب بخیروبوس هرصبح سلام وبوس😂 درهمه حال باهاش حرف میزنه وقربو ...

عزیزم دختر شما چند سالشه؟

مال من تازه دوسالشو تموم کرده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
حالا ک همه مامانا جمعیم ی سوال بپرسم واکسن یه سالگی درد و تب نداره؟

میگن اصلا نداره

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2740

دختر من خیلی شر و اذیت کنه 

یکی از کارا باحالش حرف زدن با تلفنه گوشی تلفن برمیداره میگه بگیر باید شماره بگیرم حرف بزنه وگرنه خونه رو میذاره روسرش بعدم ییه عالمه حرف میزنه با زبون خودش مث چینیا  فک و فامیل از دستمون کلافه شدن خخخخ
یکی از کارا دیگش منو باباش و خودش سه تایی باید بریم زیر پتو اونجا باهم بازی کنیم اگه نکنیم دیگه هیچییییی ....
و.....
یک سال و یک ماهشه

هوامو نداشتی،هوایی شدم......
نمیدونم وقتی نی نی بودم از این کارا کردم یا نه  ولی یادمه همیشه تو اتاق مامان بابام و تو تخت ا ...

😂😂😂😂

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
خانم ها حالا که جمعتون جمع هست، از چند وقتی بچه هاتون اتاقشون جدا کردین و اتاق دیگه خوابیدن؟ 

وای من ک هنوز جدا نکردم

فکر نکنم تا ۴سالگی جدا کنم چون اگه اون یکی هم ب دنیا بیاد اون جدا نمیخوابه

دختر من خیلی شر و اذیت کنه  یکی از کارا باحالش حرف زدن با تلفنه گوشی تلفن برمیداره میگه بگیر ب ...

وای خدا مردم از خنده😂😂😂😂😂😂😂😂

عزیییزم برو تو داشبوردت. قسمت اطلاعات کاربری. تیکرت رو بزار والا اگه ب پریود باشه ۱۲آبان زایمانمه ...

چشم الان امتحان میکنم ممنونم گلم😊

به منم اول گفتن آخر ابان حالامیگن اوایل آبان گیج شدم

هرچی سونوی ان تی بگه درسته من باسونوی ان تی همون۱۰تا۱۵ابانم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
کلا همه چیزشو میاره دسشویی کنن مدام درحال حرف زدن بامنه اگه جوابشو ندم میاد تاپ تاپ تاپ در میزنه ماا ...

خخخخخخ حق داره خخخخ

اگه نی نی تو میدیدم یادش میدادم بیشتر شلوغی کنه

اوخییییی

خدا برات نگهش داره

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2706