2733
2734
عنوان

وااااای بچه ها یچیز باحال از دخترم دیدم خیلی خوب بوووود😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 161 پست
نه عزیز، هانا 😍

خداببخشه😘

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا منم همینم گاهی اوقات دادم میزنم.اما خب گناه دارن هیشکیو ک جز ما ندارن😔

😞😞😢😢😢

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
من سر صبحانه ی پسرم خیلی غصه خوردم اولش از نون پنیر گرد شروع کردم اونم نمیخورد مثل پسر شما. پنیر خ ...

حتما انجام ميدم 👍🙏 

مرسي از وقتي كه گذاشتي و راهنماييم كردي عزيزم 😍😘

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731
چندسالشه؟بادادکه درست نمیشه عزیزم فقط خودتواذیت میکنی

نزديك سه ساله 

ميدونم به خدا اصلا عادت به داد ندارم تا داد ميزنم سر خودم درد ميگيره يكم فشار رواني رو خودم زياده بايد خودمو اروم كنم

نزديك سه ساله  ميدونم به خدا اصلا عادت به داد ندارم تا داد ميزنم سر خودم درد ميگيره يكم فشار ر ...

واقعاخداکمکمون کنه مادرخوبی باشیم هممون.مادری خیلی سخته

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
اصلااا واکسنش یه واکسن بهشتیههههههه برا مادر    

وای خداخیرت بده از نگرانی مردم.فردا واکسن داره .یعنی موقعی ک براشون میزنن هم درد نداره؟ خیلی گریه میکنن؟

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738
اینقدرخوبه بچه من گریه هم نکردماشاءا...😐بعدازواکسن هم رفتیم آتلیه برای عکس یکسالگیش😂 کلا توی واکس ...

ماشالله خدا حفظش کنه ان شاالله خانوم دکترشه😍😍😍

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
وای خداخیرت بده از نگرانی مردم.فردا واکسن داره .یعنی موقعی ک براشون میزنن هم درد نداره؟ خیلی گریه می ...

چرا خب. درد داره گریه میکنه ولی بعدش دیگه نه تب داره نه درد نه کمپرس گرم و سرد

خیالت راحت

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ماشالله خدا حفظش کنه ان شاالله خانوم دکترشه😍😍😍

سلامت باشی عزیزم😘😍انشاءا...خداکوچولوی شماروهم حفظ کنه😘