2737
2734
عنوان

راه حل بدین.....

96 بازدید | 17 پست

سلام ، همسر من مغازه داره ، کنار مغازه ش ، مغازه ی کسیه ک ما ازش مغازه مون رو اجاره کردیم 

ولی کارای ابن صاحب مغازه رو ، ی خانومی ک پیشش کار میکن انجام میده 

بخاطر همین هراز گاهی شوهر من برای دادن اجار یا کارت ب کارت باید با این خانوم حرف بزنه 

وقتی مثلا تلفن زدم بهش امروز، جواب نداد بعد از پنج دقیقه زنگ زد گفت توی مغازه جفتی بودم با خانم فلانی ، برا گرفتن شماره کارت و اجاره صحبت میکردم 

اینقددددد فشار بهم اومد ک بهش گفتم تو ی اشغالی و قطع کردم

اخه احمق چ لزومی داره 4 دقیققققققه وایسی توی مغازهبا ی خانوم حرف بزنی 

کثافت ازش متنفرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والله من جای شوهرت بودم اول صب دادگاه بودم. شاید ناراحت بشی از حرفم ولی بهتره بفهمی داری اشتباه میکنی وگرنه قطعا زندگیتو میبازی دیرم نیس اون زمان

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2738

استارتر جان تا حالا نشده شما با یه آقا صحبت کنی؟ حتی برای تایم بیشتر از چهار دقیقه؟! شوهرت باید فکر بد در موردت بکنه؟! اصلا چه فکری پیش خودت کردی که این برخوردو با شوهرت داشتی؟

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

این چه کاریه اخه چراانقد حساس شدی مگه قبلا از شوهرت چیزی دیدی بعدم اگر میخواست کاری کنع میگفت رفام دسشویی یا مشتری داشتم دروغ بهت میگفت بیچاره خودش گفته رفته چیکار کرده دیگه از چی ترسیدی

تازه شغل نامزد من جوریه ک زیادم با خانوما حرف میزنه ولی من واقعا عین خیالم نیست چون بهش اعتماددارم به خودم بیشتر...چون نه مشکلی دارم نه چیزی واشش کم میذارم اگر مردی بخواد باابن شرایط کاری کنه مریضه حالش خوب نیس😁

عزیزم از همین دو دقبقه ها شروع میشه

میگم خودت تا حالا با هیچ مردی حرف نزدی؟ نمیری بیرون مثلا خرید کنی فروشنده آقا باشه؟ شوهرت هم میتونه بگه از دو دقیقه شروع میشه. این حجم از بدبینی خوب نیست... خدای نکرده از چیزی که میترسی سرت میاد.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706