2733
2739
عنوان

خانومایه باردار جواب بدید

93 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها

میگم من الان ۲۶ هفته أم هروقت توماشین میشینم زیر شکمم تیر میکشه که نمیتونم نفس بکشم نفس که میکشم تیرمیکشه مثلا اگر یک ساعت نیم ساعت تو ماشین بشینم اینجوری میشم مگر راه برم یا دراز بکشم کسی هست مشکل منو داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اوایل دکتر گفت جفتت یکم پایینه اما بارشد بچه رفع میشه اوایل بیشتر سختم بود توماشین بشینم الان بهترشده بودما الان بازم تا تو ماشین بشینم یا جایی بخوام زیاد بشینم داغون میشم دکتر به خودمم شیاف پروژسترون داده از ماه اول تاالان که وارد هفت ماه شدم دارم شیاف میزنم

2738
شاید بخاطر این باشه راننده محترم به تمام چاله های شهر سر میزنه

نه والا اون بیچاره اینقدر دیشب ترسید که نگو تارسیدیم خونه شیافمو زدم تا دراز بکشم بهتر میشم میگم شاید هنوز جفتم پایینه چون تو چهارپنگ ماهگی که سنو دادم دکترم گفت جفتت سمجه یکم کوچولو پایینه وگرنه باید میرفت بالا 

نبایدزیاد تو ماشین بنشینی منم وقتی یجا مینشستم اینجوری میشدم اما الان خوب شده

بازم خداروشکر عزیزم خدا بچه تو برات نگهداره 

فکرکنم همه اینجوری بشنبشن تورو خدا دعا کنید تا منم این سه ماه رو به خوبی پشت سر بگذرونم

بازم خداروشکر عزیزم خدا بچه تو برات نگهداره  فکرکنم همه اینجوری بشنبشن تورو خدا دعا کنید تا من ...

انشالله عزیزم منم از هفته ۲۶ خونریزی کردم خیلی حالم بد بود از نظر روحی جسمی خیلی زجر کشیدم تا گذشته تابستون زهرم شد همش امپول قرص شیاف تا الان ۳۷ هفته ام انشادله همه نی نی ها سالم بیان بغلمون

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
انشالله عزیزم منم از هفته ۲۶ خونریزی کردم خیلی حالم بد بود از نظر روحی جسمی خیلی زجر کشیدم تا گذشته ...

عزیزدلمممم 

منم خیلی استرس دارم خدا خودش بهمون کمک کنه و همچنین تو گلم