2737
2739
یه آهنگ هندی هست خیلی دوست دارم ولی چون فکر میکردم خوب نیست گوش نمیدادم آهنگcrazy kia re که آیشواریا ...

😄اینو گوش ندادم ولی اگه تحریک ب رقص بشی ب نظر مراجع بله حرامه

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم موسیقی ک غنا باشه و مناسب مجالس لهو و لعب حرامه وقتی باب رقصه حرامه دیگه  و آهنگی هم ک ا ...

ولی همینایی که رقص میاره خیلی هاشون رو من معنی هاشون رو میخونم اصلا چیز بدی توش نگفته

2742
ولی همینایی که رقص میاره خیلی هاشون رو من معنی هاشون رو میخونم اصلا چیز بدی توش نگفته

نگا تکلیف خودتو روشن کن😂

از دید شرعی مشکل دارن اینا.نمیتونی اینجا نظر شخصی اعمال کنی

البته باز بسته به مرجع خودتم داره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
بله از این به بعد میشینیم فقط گریه میکنیم اصلا هرچیزی که غمگین کنه حلاله

منکه گفتم نظر شخصیم این نیست اصلا

ولی خب چون از دید شرعیش پرسیدی بهت حکم شرعیشو بالاتر گفتم

من خودم همه چی گوش میدم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
موسیقی یکی از دلخوشی های منه  خودمم کمانچه میزنم  اهل رقص نیستم چون استعدادشو کلا ندارم ...

آفربن ، چه عالی 😀

منم گیتار کار میکنم 

و عاشق صدای تنبورم ❤❤ بی‌نهایت لذب میبرم از نوای روح‌بخشش 

اینو چند وقت پیش یه خانومی گذاشته بود !!😒

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
😄اینو گوش ندادم ولی اگه تحریک ب رقص بشی ب نظر مراجع بله حرامه

امضات چه خوبه 😅😅😅

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2706