2737
2734
عنوان

رفتارای عجیب نامزدم تو رو خدا بیاید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3714 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت واقعا.... یکی مث تو بنده خداس یکیم مث من بنده ننه باباش..اسیر و زندونی موفق باشی ایشالا

خوش به حال من ؟؟ اینجوری نگو خدا قهرش میگیره به روز من میندازتت. بمون خونه بابات گل های قالی و ببوس .سگ اونجا شرف داره 

2731

امان از اینجور مردا 

منم چن سال پیش با نامزدم رفته بودم مسافرت یه اتفاقی با خانوادش افتاد که گریه من دراومد 

باهم قدم میزدیم و من درحال گریه 😑 صدای فیس فیس دماغ کشیدنم میومد

حتی نگامم نکرد ..نپرسید چرا گریه میکنی😑😕

عزیزم بهش بگو و خیالشو راحت کن ۵۰ ۵۰ در کار نیست و بگو وظیفه مرد که  هزینه زنو زندگیو بده یا بگو جایی سرمایه گزاری بلند مدت کردم و اصلا پولمو تو زندگی نمیارم ببین عکس العملشر چیه .محبت و دوست داشتن هم کم کم ایجاد میشه 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

این مرد دلش باهات نیست

بنظرم یه تجدید نظر بکن

اونایی که با عشق میرن تو ازدواج هم ممکنه شکست بخورن

اینکه از الان واضح داره میگه نمیخوامت و مهم نیستی برام

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
بهم‌گفت ببین رک بگم حقوق من تا ۱۵ برج بیشتر نمیرسه ! منم گفتم اکی من ۱۵ برج برمیگردم خونه بابام باز ...

به مردی که رو درآمد زنش حساب میکنه اصلا اعتماد نکن هزاران بار دلت توزندگی با اون میشکنه

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
2738
امان از اینجور مردا  منم چن سال پیش با نامزدم رفته بودم مسافرت یه اتفاقی با خانوادش افتاد که گ ...

منم شب شام غریبان جوری گریه کردم که نزدیک بود از حال برم.  دلم خیلی شکسته بود همه آدما نگام کردن این بز رفته برام چای نذری آورده 🤣 تو اون حال چای بخورم 

بهم‌گفت ببین رک بگم حقوق من تا ۱۵ برج بیشتر نمیرسه ! منم گفتم اکی من ۱۵ برج برمیگردم خونه بابام باز ...

خانمي ادمي كه صراحتا اينو ميگه يه جا مي لنگه من نصف بيشتر زندگي و وام ها رو خودم پرداخت ميكنم ولي شوهرمم شرمش ميشه اين جملات شوهر تو رو بگه. خيلي خيلي خيلي دقيق فك كن. برو مشاور حتما

خوش به حال من ؟؟ اینجوری نگو خدا قهرش میگیره به روز من میندازتت. بمون خونه بابات گل های قالی و ببوس ...

ن عزیزم مشکلم فقط شمردن گلای قالی نیس..

تو شهرم مثلا از دور افتاده ترین نقاط کشورم عقب مونده ترم... حق لاک زدن ارایش کردن بیرون رفتن

کمترین حقوق یه ادمو ندارم.. 

مستقل بودنتو خوشم اومد

کاش میزاشتن منم کار کنم

ن عزیزم مشکلم فقط شمردن گلای قالی نیس.. تو شهرم مثلا از دور افتاده ترین نقاط کشورم عقب مونده ترم... ...

کم کم برو سمت هنر و یه کاری و یاد بگیر . وقتی ماهی ۱۰۰ هزار تومنم درآمد داشته باشی کمی مستقل میشی .منم یه روزایی میرفتم کتابخونه درس میخوندم بابام ده بار میومد صدام میکرد که مطمئن شه هستم .ساعت ۶ اوج بیرون موندنم بود .اما وقتی کار کردم دمشون و چیدم .الان فقط ساک میبندم یا علی مدد من رفتم 

2706