2737
2739
عنوان

رفتارای عجیب نامزدم تو رو خدا بیاید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3714 بازدید | 152 پست
حس میکنم از لحاظ جنسی هم سرده... نمیدونم واقعا چکار کنی. گفتی عقدی درسته؟ مشاور قبل ازدواج رفتید؟

باورت نمیشه الان عفونت گرفتم . و دکتر گفت رابطه نزار تا بهبودی کامل . بهش گفتم .با خنده گفت بهتر یه مدت از سیریش بازیت راحت میشم .من یهو جا خوردم .گفت شوخی میکنم باهات .ولی تو رابطه خیلی متیعه هرکاری و واقعا انجام میده .غد نیست خدایی 

میدونم .حرفت درسته . آره بسیار متین و سر به زیره .عین یه ربات .احساستش و جای دیگه خرج کرده قلب پوسید ...

شوهر من احساستشو تو خونهخودشون و واسه خواهر برادراش و بچه هاشون خوب خرج میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم که تو عقد بودم شوهرم خیلی کم برام خرج میکرد خیلی کم یعنی خیلی ها مثلا عید شد تمام لباس و کفش و کیفمو بابام خرید تنها کاری که میکرد هرازگاهی یکم پول میذاشت تو کیفم میگفت با تاکسی برو دانشگاه و برگرد

اومدم سر خونه زندگیم خیلی خیلی بهتر شد اصن عوض شد الان باز از اون ور بوم افتاده

البته اون موقع مامانش اینا نمیذاشتن خرج کنه

ولی شوهر تو قبلا واسه یکی که دوسش داشته خوب خرج کرده اینم خیلی مهمه که اصن چرا میذاره تو تا ساعت 11 سرکار باشی غیرت نداره؟ 

دلش باتو نیست مشخصه 

2731
اگه میتونی ب عنوان هم خونه هم صحبت قبولش کنی ادامه بده باهاش  والا این پسر میتونه سال هاا بدون ...

منم فکرم همینه .باهاش باشم فعلا . خودم برای خودم پیشرفت کنم و برماز ایران .البته مشاور اقتصادیه خوبیم هست

منم فکرم همینه .باهاش باشم فعلا . خودم برای خودم پیشرفت کنم و برماز ایران .البته مشاور اقتصادیه خوبی ...

خلاصه اگه میخوای برنده این جریان باشی

خودتو بکش بالا بعدا بزارش کنار 

همون طور ک اون تو رو از الان کنار گذاشته

باورت نمیشه الان عفونت گرفتم . و دکتر گفت رابطه نزار تا بهبودی کامل . بهش گفتم .با خنده گفت بهتر یه ...

اونوقت تو هنوز باهاشي

ادنا حرف دلشونو با شوخي ميگن اين يه اصله

2740
من فقط اومدم بپرسم شغلتون چيه تا ١١ شب سر كارين اخه شغل خانوم تا اين وقت شب     ...

من نمیتونم بگم کارم چیه عزیزم .همینقدر که اطلاعات دادم ممکنه کسی بشناسه منو .وای به حال شغل دقیق. من کارم آزاده عزیزم 

من نمیتونم بگم کارم چیه عزیزم .همینقدر که اطلاعات دادم ممکنه کسی بشناسه منو .وای به حال شغل دقیق. من ...

البته ميشه حدس زد فك ميكنم شنايايي هم شدين 😁😁

نگين نميرم سر كار بگين كارمو كم ميكنم چون شغل شما براي كمر و خصوصا گردن خيلي مضره

بچه ها لطفا تاپیک منو بترکونید. نظرات و خوندم بدتر حالم خراب شد 

ادم عاقل نمیره پیش فال گیر گلم .اینا چرته خودتو بدبخت نکن با این جادوجنبلا 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال