2737
2739
من مادرشوهرم یه عقده ی به تمام معناست.احترام حالیش نمیشه.منو به اسم کوچیک مادرشوهرش صدامیکنه؛مادرشوه ...

سیاست داشته باش وقتی اونجوری صدات میکنه بگو جانم مادر جون بزار شرمنده بشه اینجوری خودتو قانع کن که شاید توهم بعضی وقتا کاری کردی که الان اینجوری باهات رفتار میکبه نظر من اگه ادم خودشم یکم مقصر بدونه خیلی از مشکلات حل میشه البته من تو زندگی شما نیستم که بگم توهم کاری کردی ولی منظورم اینه اصلا خودتو گول بزن بگو منم خیلی مقصرم پس باید درستش کنم دعوتشون کن خونتون بهش خیلی احترام بزار بالش بیار بزار پشتش یه پتو بنداز رو پاش بگو اگه جاییت درد میکنه تا ماساژت بدم فک کن مادرته درسته ازش ناراحتی بزار تو دلت به طاهر نشون نده انگار ک خیلیم عاشقشی😉😅نگو پرو میشه این حرفا همه چیو خراب میکنه تو انگار داری ب خودت احترام میزاری به خاطر زندگیته نه اون داری ب خودت لطف میکنی نه اون

باور کن بدترین آماهم تو خلوت خودشون به خودشونو کاراشون فک میکنن و وجدان دارن اول از همه از خدا بخواه بهت قدرت و صبر و آرامش بده بعد این کاررو بکن چون درکت میکنم شاید چون ازش ناراحتی خیلی سخت باسه ولی من مطمئنم که تو خیییییلی قوی ک تاحلا تحمل کردی پس از این به بعدم میتونی درستش کنی اینجوری شوهرت خیییلی عاشقت میشه بهت قول میدم اگه اون بده و سرسخته تو از اون سرسختره بهتری پس میتونی قوی باش و با انگیزه💪💪💪💪😙😙

درسته...من چند سال اصلا جواب هیچ کاریشونو نمیدادم.دریغ از ی تو....ولی وقتی دیدم با وقاحت اومدن خونم ...

ب نظرم شما خیلی نجابت داری و خانومی ک هیچی نمیگفتی ولی اینکه ادم بزاره تو دلش بمونه هم اصدا خوب نیس هم عقده میشه هم کینه من خودم وقتی با مادر شوهرم از هم ناراحت باشیم وقتی اروم اروم شدم چندروز گذشت میگم میتد خونمون باهاش حرف میزنم هروونم قبول میکنیم که مقصر بودیم بعد ماچ و موچ 😘😘میکنیم و تموم میشه ولی باید بزاری یه موقع مناسب حرف بزنی که عصبانی نباشی در کمال احترام و آرامش که اونم قبول کنه نه جبهه بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادرشوهرم یه عقده ی به تمام معناست.احترام حالیش نمیشه.منو به اسم کوچیک مادرشوهرش صدامیکنه؛مادرشوه ...

حالام هر وقت با حرفام اروم شدی پاشو یه یوای چایی چیزی درس کن برو خونش بگو خونه حوصلم سر رفت اومدم باهم باشیم بعد که رابطتت بهتر شد دفعه های بعد ک رفتی بگو دلم تنگ شده بود اومدم پیشت بگو اگه کاری داری کمکت کن یه مدت اینجور کن ت ازرو دنده لج بلند شه

2731