2726

که بفهمه من چکارکنم.حتی حاضره مهریه موبده فقط ازپسرش جدابشم.شماباشید باهمچنین مادرشوهرباشید چکارمیکنید؟درضمن تو یه جازندگی میکنیم ونمیتونیم بریم خونه اجاره کنیم؛یه جاری دومیه بااون خوبه نوکربه تمام معناشه چون باعاشقی باپسرش ازدواج کرده‌.وجاری اولی ودخترش چندسالیه پابه خونه مادرشوهرنمیذاره ازدست اخلاقش.شماباشید چکارمیکنید؟

فقط میتونم بگم خدا صبرت بده🤦‍♀️🤦‍♂️😑

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب گلم چسبیدی بهش میگی چکار کنم؟؟؟ بالاخره داری توخونش زندگی میکنی و داره بهتون لطفی میکنه و انتظاراتی داره.همیشه میگن به هیچ وجه بامادرشوهر یجانباشید. شماخودت راه دخالت رو بازکردی.شده تو یه زیر زمین بیرون شهر خونه اجاره کنید کمی به خودتون سختی بدین ولی جداشین و زندگیتونو حفظ کنید

اگه زندگیتو دوس داری سعی کن ظاهریم شده بهش احترام بزاری هر چی گفت بزنش اون راه انگار که حرفاشو نشنیدی اگه یه مدت ببینه تو خوبی و احترامشو میگیری شاید به خودش بیاد و دست از این کاراش برداره

مادرشوهر و خواهرشوهر منم میخواستن منو طلاق بدن واسه شوهرم دختر 14ساله بگیرن....خدابیامرزا الان 4ساله نذاشتم پاشونو تو خونم بذارن...ارامش دارم

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
اگه زندگیتو دوس داری سعی کن ظاهریم شده بهش احترام بزاری هر چی گفت بزنش اون راه انگار که حرفاشو نشنید ...

عزیزم اینجور مادرشوهرا هرچی محبت کنی پرووتر و وقیح تر میشن...فکرمیکنن وظیفته نوکرشون باشی

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

هر ادمی یه قلقی داره سعی کن بدونی از چه چیزایی خوشش میاد یانمیاد همون کار هارو بکن اگه با اون یکی جاریت خوبه پس با توهم میتونه فقط یکم صبر و حوصله میخواد اگه بخوای میتونی رامش کنی

من ازخدام پسرش نمیاد.

حتما راضیش کن برو رومخش. اگه طلا داری همشو بفروش پول رهنو خودت جور کن.بگو دلم میخواد مستقل باشیم احترامم بجا باشه.خودتون از اول اشتباه کردین قبول کردین 

2706