2733
2734
من اول جزوه  بعد کنارش کتاب و بعد تست انشالله

خوبه این طوری کامل داخل دهنتون میشینه من وقت نمی کنم این مدلی همه درسها رو پیش برم احتمالا تخصصی ها این کار رو کنم عمومی از روی سوالات و نکته ای که ازشون می نویسم

منطور منم همون تخصصی بود ک جزوه دانشگاه ک مختصر هست میخونم بعد در کنارش کتاب ....فک میکنم متاهل هستی ک گفتی ب غیر این دو روز

چون من مجردم و وقتم البته بعضی مواقع در این دو روز بیشتر.....من  تلاش کردم و نتیجه نگرفتم ولی اینبار خدا کمکم کنه بیشتر تلاش کنم تا بتونم نتیجه بگیرم.توکل بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منطور منم همون تخصصی بود ک جزوه دانشگاه ک مختصر هست میخونم بعد در کنارش کتاب ....فک میکنم متاهل هستی ...

نه مشکلی ندارم با ساعت فقط این دوروزه کلاس بیرون میرم و خوب تا برسم خونه ساعت شش رد شده یکم 

خوبه تخصصی منم از جزوه استفاده می کنم اما متاسفانه کتاب زیادی ندارم چون از کتابخونه می‌گرفتم هر ترم تخصصی کتاب اصول یک و دو دارم بقیه اش رو نه و چندتا عمومی 

چطوره بخشی رو انتخاب کنیم یک جور رقابت هم میشه

2728
منطور منم همون تخصصی بود ک جزوه دانشگاه ک مختصر هست میخونم بعد در کنارش کتاب ....فک میکنم متاهل هستی ...

قانون مناقصات و قانون محاسبات عمومی و بودجه والا داخل دانشگاه بودجه داشتیم اما دوتا دیگه اش کدوم درسه اگر منظورتون خود قانون کاملش باشه که کتابش رو بگیریم؟ زیاده؟ شما میدونید حجمش چقدره؟