2733
2734
به سلامتی. پس برو صبحونه درست کن 

صبحونه نمیخورم😁ن ناهار ن صبحونه شامم اگ ساندویج باشه در حد دوتا دونه گاز از ساندویچ بنظرت قهوه بخورم خوابم ببپره

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدیث میرامینی و بهنوش طباطبایی و بختیاری و سحرقریشی و مهتاب کرامتی رو ازنزدیک دیدم و چندتابازیگر دیکه

مهرانه مهین ترابی و مهتاب نصیرپور شبیه فیلماشون بودن 

اما اونیکی ها خیلی عادی تر و غیر کاریزماتیک تر  و معمولیتر از فیلماشون بودن

بهنوش طباطبایی خیلی خیلی قلمی و ظریفه خیلی، حتا صورتش. 

اولین بار ک رامبدجوان دیدیم ۲۰ سال پیش نو فرودگاه بودشاید ک تاحدی شاکی بود از تاخیر پروازها و اتفاقات اونجا و غرغرمیکرد بلند.البته اخرین بارم همون بود خخخ، هرچند اطرافیانم خندوانه هم رفتن.

دختر اقای ادیب یزدی هم تو مدرسه مون بود و یکسریای دیگه ک شاید من دقیق نمیشناختم. جالبه با دختر اون وزیر اون وقتا یه باشگاه میرفتیم خخخخ، البته میگم اون موقع هنوز وزیر نبود

آها راسی ما همسایه شهدای بزرگی بودیم، مثل شهید بابایی، شهید یاسینی، اردستانی اگه اشتباه نکنم ، همسایه های خفن زیادداشتیم ( خونه بابام ک بودم)

اون اقاییم ک اون موقع هنوز وزیر نبود ، همسایمون بود ، هرسال فاطمیه مراسم داشتن و غذامیدادن، مجلس خیلی خوب و معنوی بود، یادش بخیر...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
حدیث میرامینی و بهنوش طباطبایی و بختیاری و سحرقریشی و مهتاب کرامتی رو ازنزدیک دیدم و چندتابازیگر دیک ...

یبار اینارو نگفتی؟؟

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2740
حدیث میرامینی و بهنوش طباطبایی و بختیاری و سحرقریشی و مهتاب کرامتی رو ازنزدیک دیدم و چندتابازیگر دیک ...

الانم که وزیر شده مراسم دارن تو مسجدی ک خودشون ساختن، میشه زنشو دید و باهاش حرف زد اونجا خخخخ، رفتم یه بار، الان اینا حسابه؟؟ خخخ

چندتا از نماینده های مجلس هم دوست بابابودن ، بابا خودشم میتونس نماینده شه اما چون یکسری تقیدات داشت و ثروت بادآورده برا تبلیغ نداشت که عضو لیست شه رای نیاورد، افسوس واقعا 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
یبار اینارو نگفتی؟؟

قبلا تو تاپیکای مشابه چرا

ما فامیل احسان علی خانی هستیم

چه باحال

آدم اثرگذار و قوی هس

تبریک میگم

برزو ارجمند و پدرش رو از نزدیک دیدم 

عمو پوزنگ و امیر محمد رو دیدمشون 

دخترفامیلمون رو یه هتل ۵ستارس با تمام بازیگرا عکس داره و با سارا خوئینی دوسته .همینا یادم اومد 😁😁😁

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
2706