2737
2734
ببخشید دوست عزیز شاید خوودشون دوست نداشته نباشه که کسی بدونه و اینکه شاید به خاطر اعتمادی به ما کردن ...

نه عزيزم اشكال نداره گفتم كه چون از قبل يه چيزايى ازشون ديدم و ميدونم كنجكاو شدم 

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
نه عزيزم اشكال نداره گفتم كه چون از قبل يه چيزايى ازشون ديدم و ميدونم كنجكاو شدم 

ممنون از درکت 😍😍

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب منم از نزدیکاشونم بگو ببینم میشناسمت😃😃😃😃

فكر نكنم شما منو بشناسيد بخاطر اينكه دورادور هست ولي ممكنه من بشناسم به شرطي كه در موردتون صحبت شده باشه  

حالا شما  چه نسبتي دارين باهاشون و اسمتون چيه؟

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
صورتشو عمل کرده ولی تو ویدیوهاش صورتش همش گریمه خانواده مادرش کلا قطع رابطه کردن باهاشون پدر مادر ...

الهی ،حیف شد دختر خوشگلی بود ، یکم بگذره از سرش میافته ،درست میشه، مرسی که جوابمو دادی💗💗

2731
نه والا من نمیدونم فقط چندسال پیش یبار شوهرخواهرم گف یکی و دوس داره دختره رفته خارج. دیگه نمیدونم

اسم شوهر خواهرت میگی 

حالا اون دختر چن سالشه ؟

هم محلیشه ؟ببخشید من اینقد فضولم😂

2738
لابد شما خودتون خالی میبندین که اینجوری راجبه دیگران فکر میکنید 😊😊😊

من زن شاه هستم.فرح😅😅😅😅😅😅

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
یعنی اگه عمل کنه من ببینمش بهش تیکشو میندازم خیلی اونروز حرصم درومد 😞😞

آخ چه قدر تو آدم بزرگ و شاخی هستی.شکم کسی رو پاره نکنی شاخ دراز.بابا با کلاسسسسس

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
ولی من نسبتم خیلی نزدیکه نمیخوام لو برم 🙂

با كدومشون نسبت داريد چهار تا برادرن من همشون رو نميشناسم

خيالتون راحت منم دوست ندارم شناسايي بشم 

با خود مه آفرید. خدابیامرزتش خیلی مرد خوبی بود چقدر کارآفرینی کرد.

ادم خوبي بود حيف شد

من اونو نميشناسم فقط در موردش شنيدم بيشتر تي تي و فرشيده رو ميشناسم البته نه خيلي زياد رفت و امد و صحبت و از اين چيزا ديگه

زيادتر هم توضيح نميدم بخاطر شناسايي شدن

2706