2733
2739
اکبر باحالتره

پس اکی صدام کن😃

یه بوسم رد کن بیاد😂

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا یه سوال ازش کردم واسه همدن تایپیکه نزدیک رود دعوامون شه گیر داده بود اسم دوست دختر اونو میخای چ ...

عیب نداره کامنتمو نشون شوهرت بده بگو واسه این میخام 😉😉😉😉😎😎

بابا یه سوال ازش کردم واسه همدن تایپیکه نزدیک رود دعوامون شه گیر داده بود اسم دوست دختر اونو میخای چ ...

دیدم تو اون تاپیکه گفتی پرسیدی ازش دلی خدایی بپرس دختره پلنگه یا نه اگه گفت چرا میپرسی پیام منو نشونش بدههههه دارم سکته میکنم از فضولیییییییی

2731
دخترررررر نمیدونییی چقدررررررر دختر عاشقشن یه لحظه بزنی تو اینستا طلیسچی کلی فن پیج میاددد از دختر گ ...

علیرضا مال منه بکش کنار😉

از یکی شنیدم با برادرش هر دو خیلی دختر بازن

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️

بجه ها علی ضیا دوست خیلی صمیمی و نزدیک شوهرخواهرمه خیلی نزدیکن به هم.

اونم چند بار دیدم خوش برخورد و خیلی هم فضول باورتدن نمیشه چقدر فضوله 🤣🤣🤣

در این حد بگم که وقتی هنوز خبر جدایی رامبد از سحر دولتشاهی پخش نشده بود ما حتی دلیل جداییشونم میدونستیم و اینکه قرار زن سومش کی باشه 😅😅😅

یه آماری میاد میده 

کار خوبی میکنی شوهر چیه یه سر داره و هزار سودا

من عر ایستیرم خو 

نمنه الیم؟😕

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2740

يه كارگردان معروف كه پسرشم بازيگره از اقوام خيلي دوره همسرمه😐

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
ایرج نوذری شوهر دختر عمه ی بابامه 

دختر عمه پدرتون اسپانیاییه ؟؟؟چون امروز دیدم نوشته  همسر ایشون اسپانیایبه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706