2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه سلامممم منم النازمممم شاکردوست😂

چطوری الناز؟

تصادف کرده بودی بهتری؟

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2728
اکبر چطوری

هوووی آدم باش کشمش دم داره هااا

آقای عبدی باید بگی😂😂😂😎😎😎

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2738
خخخخ....😅 راستی از طرف من ب شوهرت بگو لپ طلیسچی رو بکشه خیلی گوگولیه...😉😉حیف ک شوهر دارم وگرنه م ...

بابا یه سوال ازش کردم واسه همدن تایپیکه نزدیک رود دعوامون شه گیر داده بود اسم دوست دختر اونو میخای چیکار 🤣🤣🤣

🏃‍♀️🏃‍♀️😍🤗😊😘😘

آفرین اولسون گولوم😘😁

از بی شوهری تورو بغل میکنم😂😕

گفتم همسرم سالی ۳.۴ میبینتش و باهم میرن بیرون. من یه چندباری دیدمش آدم شوخ و خوش خنده و مهربونی هست ...

دخترررررر نمیدونییی چقدررررررر دختر عاشقشن یه لحظه بزنی تو اینستا طلیسچی کلی فن پیج میاددد از دختر گرفته تا پسررر همه از دم عاشقشننننننننننن 

ولی خودش یکی دیگه رو دوس داره حتی توی دور همی هم گفت الانم فک کنم دوس دخترشه نمیدونم ولی سهم من چیه از این دنیا هاننن؟

2706