2752
2734
عنوان

در چه حالین 🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 74 پست
سرکار اگه میدونی موقعیتش خوبه😍😄

اگهیشون مال دو هفته پیش بود تو شیپور دیدم

منشی دفتر وکالت ...پیمانی..یک میلیون حقوق

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی میگه

ممکنه حتی یه درصد

اخه من دیروز هم بودم ساعت 2 قطع شد

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
انشالله همه مشکلات حل میشه بسلامت میرید خونه جدید

ان شاء الله دلم برا شوهرم میسوزه طفلی چقد استرس میکشه😥

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2731

باردارم .... حال و حوصله درست درمون ندارم . پنج ماهه استراحت مطلقم هیچچچ جا نرفتم . این وسط شوهرم چرت و پرت میگه و اعصابمو بهم میریزه . امروز اس داد هر چی از تو دهنش در میومد بهم گفت . گفت ازم متنفره . گفت حالش از من بهم میخوره .  دررحالی این حرفا رو زد که امروز بهترین خبرو در مورد بچم گرفتم و همه ی فک و فامیل زنگ میزدن پشت هم تبریک میگفتن بهم . الانم زنگ زدم بهش کار مهم داشتم قطع کرد گفت حالم ازت بهم میخوره زنگ نزن حوصلتو ندارم . کاش یه کم درک میکرد چقد خستم ،  چقد نگرانم ... هووووف 
م

خداییش خیلی سخته مستاجری و اسباب کشی😥

مغازه ی شوهرم و خونمون یجا اسباب کشی داریم همه چی ریخته بهم😢

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
1 میلیون کمه که😑

واقن؟اخه من خرج چندانی ندارم..تازه حس کردم چقدر زیاده  

مگه منشی دفتر وکالت خیلی کارش زیاده؟نبودم تاحالا اخه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

من امروز ۲۰صفحه از کتاب مورد علاقم خوندم، ورزش کردم غذای جدید یاد گرفتم چند صفحه هم زیست دوم خوندم الانم دارم استراحت میکنم منتظر دربیم 

آفرین بهم برام دست بزنین😂🙌

کوه میباید بود کاه بودن ننگ است
باردارم .... حال و حوصله درست درمون ندارم . پنج ماهه استراحت مطلقم هیچچچ جا نرفتم . این وسط شوهرم چر ...

اول از همه چی انشالله نی‌نی بسلامت بیاد بغلت عزیزم ☺️

شوهرت چرا اینجوری حرف میزنه باهات 😑 واقعا که تو الان به آرامش نیاز داری نه استرس و اعصاب خوردی