2737
2734

نگران به شدت

30 دقیقه ی دیگه شاید سایت دوباره قطع بشه

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

دارم فکر میکنم که برم دنبال کار یا برم کلاس نقاشی هایپررئال و خودم آموزشگاه بزنم

البته با دوستم دوتایی میخاستیم بریم

الان دو دلم که برم سرکار یا برم کلاس 

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
واقعا؟ از کجا میدونی

معمولا این ساعت قطع شدنش شروع میشه

مثل دیروز

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
دلم گرفته ای کاش مثه تو دانشجو بودم

دقیقااا

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
چرا عزیزم؟ چند سالته

برای اینکه علافه بیکارم دلم نمیخواد خانه دار بمونم یه ساله فارغ التحصیل شدم ولی برای رشتم کار درستی پیدا نمیشه شهرسازیم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706