2733
2739
عنوان

دیگه تسلیم شدم

1226 بازدید | 33 پست

خیلی خیلی خیلی زیاد خورد شدم. کلی قهرای طولانی کرد باهام و یه ذره محبت تو وجودش نبود نسبت به من. رابطه ام که نداشتیم. واقعا زیادی بودم تو خونه م. بهم گفت جدا شیم. به خانوادمم گفت. بعدم که بابام بهش گفت باید مشاوره بگیرین بعدش جدایی. منو کشوند مشاوره. فکر کردم میخواد چیزیو درست کنه. نگو میخواست آب پاکیو بریزه رو دستم. کدوم مشتور احمقی توی یه جلسه برمیگرده میگه جدا شید. تماااااام

من تو کل عمر بیست و هفت ساله م ندیدم و نشنیدم که یه دختر جوون اینجوری شوهرش ازش بیزار باشه و رابطه نداشته باشن و وابستگی صفرررر باشه. یه هفته س خونه ی مامانم اینام. خیلی پریشون بودم. ولی الان یهو سرد شدم. هفتمین سالگرد خواستگاریمونه.

به خودم گفتم وقتی اون نمیخواد چرا تو میخوای.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشاورتون احمق نبوده صرفا متوجه شده که ایشون برای حل مشکل نیمده برای اتمام حجت اومده  برای همین بیخود نیاورده و ببرتتون حرف اخر رواول زده حالا دلیل این رفتار همسرتون چیه  چیه واقعا خدا میدونه  

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

كتي حالت خوبه؟ باور مي كني دو روزه همش به فكرتم تا ميام پيام و برات بفرستم سايت خراب ميشه تا فردا صبحش. كتي خودت و داغون نكن نميگم تحمل كن به روي خودت نيار، نه معلومه كه سخته برات اما به فكر خودت باش انقدر غصه نخور عزيزم ازش خبري شده؟ جواب اون پيامت و داد كه نوشته بودي درستش كنيم و...؟

2738
كتي حالت خوبه؟ باور مي كني دو روزه همش به فكرتم تا ميام پيام و برات بفرستم سايت خراب ميشه تا فردا صب ...

سلام دوستم. قربونت برم تو خوبی؟؟؟؟ مرسی که انقد بهم لطف داری هلیا جونم. هییییچ جوابی بهم نداد

ولی دیروز بابام گفت اومده شرکت. حال و احوال کرده خیلی عادی‌ 

بابامم باهاش خوب برخورد کرده خدارو شکر خیلی عادی. همینحوری اومده سر زده و گفته دارم میرم دکتر. سروم وصل کنم قرص بگیرم یه همچین چیزی

این اداها ینی چی چرا نمیتونم تحلیل کنم. دوستم گفت اونده ببینه جو چجوریه. کسی که قصد جدایی داره سر زدن و حال احوال کردنش چیه

ولی من میگم شاید خیال کرده ما خیلی خارجکی هستیم طلاقمونم دوستااااانه و اوکی ه

عزیزم همش به یادتم  امیدوارم سریع تر با خودت کنار بیای  خدا خودش تو درست ترین مسیر قرارت ...

سلام نیلی مهربونم منم یاد مهربونی تک تکتون هستم که تو روزای سخت همدم من شدین. اسمتون تو ذهنم و یادم هک شده

عزیزم اومدنش شرکت یعنی اینکه جا خورده ....حالا فهمیده ک توام دیگه حوصله جینگولک بازیا شو دیگه نداری.....یعنی بیخیال شدنت داره جواب میده ..وقتی چهار نفر بهت میگن باچنگ و دندون زندگیتو حفط کن منظورشون نیست بری بیفتی ب دست و پای طرف ‌..گاهی باید کنار بکشی تا اون نازتو بخره ...پس یوقت بچه نشی پیام بدی ...اگه پیام داد بهت بگو از نظر من همه چی تمام شدست ...اگه گفت اقدام کن برای طلاق ....بگو من خودم ک نیومدم تو باعث شدی از زندگی بزنم بیرون .پس کارای طلاقم خودت پیش ببر ...میدونی تو شوهرت دوستتتتت داری خیییلللللیییییییی زیاد ولی تو بلد نیستی خامش کنی ...الان فقط بی محلییییییییی ....بزار سخت بدستت بیاره ...اینم  ک گفته سرم و اینا خاسته حس دلسوزی تورو تحریک زنگ بزنی التماسش کنی ...من این گفتشو یه نشونه خوب میبینم ....میخاد ببینه تو واقعا ازش خسته شدیه ....بزار بفهمه تو هم تا حدی کوتاه میای ...موفق باشی گلم 

عزیزم اومدنش شرکت یعنی اینکه جا خورده ....حالا فهمیده ک توام دیگه حوصله جینگولک بازیا شو دیگه نداری. ...

میگم عزیزم یه چیز دیگه... یه گروه خانوادگی دارن فقط برای خودمون و خواهر برادراش که همیشه متروکه هیشکی هیچ پستی نمیذاشت. از دیشب داره خودش توش مزالب چرت و پرت میذاره مثلا اعلامیه ی یه نفر که تو شهرشون مرده. من اصلا یادم نبود که همچبن گروهی هست یهو اومد بالا 

لفت بدم؟ فک کنم کلا کلا بی تفاوت باشم بهتره. اخه فک و فامیلا و خانوادش تو اینستامم هستن نمیدونم کلا چیکار کنم

میگم عزیزم یه چیز دیگه... یه گروه خانوادگی دارن فقط برای خودمون و خواهر برادراش که همیشه متروکه هیشک ...

سلام کتایون جون اره همون بی تفاوت باشی بهتره .خخخ شوهرت ازبس دیده توعاشقشی ولی این چندوقت خبری نگرفتی ازش داره اینکارومیکنه .راستی خانواده شوهرت خبردارن ازاین قضیه؟

جان درقدمش کنم که آرام دل است

عزیزم چقدر بدتر از من سختی کشیدی تاپیکهاتو خوندم دلم به درد اومد هم سن و سالیم با این تفاوت که من بچه دارم هرکی به نحوی سختی میکشه منم شوهرم خیانت میکنه منم خونه مامانمم ولی این حجم از بی مهری شوهرت قابل درک نیست واقعا دلم برات ناراحته امیدوارم هر چی که بهتر برات پیش بیاد 

2706