2737
2734
عنوان

مردِ رویاهام

472 بازدید | 10 پست

همیشه تو زندگیم از همون پونزده شونزده سالگی میگفتم کسی که باهاش یه روزی ازدواج میکنم نباید از بابام کمتر پول داشته باشه 

باید خوشتیپ باشه خوشگل باشه اخلاقشم یه جوری کنار میایم باهم🙂

میدونید میون تموم اون خیال بافی های نوجوونی هیچ وقت به این فکر نکردم که بابام چند سالشه که چه شبایی بیدار مونده که چقدر برای اینی که الان هست زحمت کشیده !!

که بابای من قبل از ازدواج با مامانم هیچکدوم از این ایده ال هایی که من از زندگی میخواستم رو نداشته 🙂

وقتی نوجوون بودم ازم میپرسیدن با کسی تو رابطه ای میگفتم نه نیستم و همه تعجب میکردن

دلیل تو رابطه نبودنم خوب بودنم نبود توقع زیاد و مزخرفم بود:)

من میون تموم اون خیال بافیام هیچ وقت به این فکر نکرده بودم که منی که از خودم هیچ زندگی مستقلی ندارم و تمام من خلاصه در یه کارته بانکی که توسط سوپر من زندگی هر دختری یعنی پدرش پر میشه

من اصلا اون لحظه به این فکر کرده بودم که اگه یه هزار تومنی به من ندن منم یکی از فقیرای گوشه خیابونم

پس منی که هیچی از خودم نداشتم چطور توقع داشتم یکی که همه چیز‌ داره رو وارد زندگی کنم که هنوز هیچیش بنا نشده!

درست مثله یه ساختمون که حتی زمینی که باید اماده باشه که بتونی بسازیش هنوز پیدا نشده!!

بزرگتر شدم 18سالم شد همچنان دختر پر توقع مزخرفی بودم که وقتی الان راجبش صحبت میکنم خودمم ازش متنفرم

عاشق یه نفر شدم 

آره مرد رویاهام بود

همه ی اون چیزایی که میخواستم 

منی که عاشق نمیشدم رو جوری اسیر خودش کرد که نفهمیدم چیشد 

میدونید از کجا به خودم اومدم و اون ادم قبلی رو با دوستای خودم کشتم؟!

درست از اونجایی که صداشو شنیدم و لبخندشو دیدم از اونجایی که با کیفش پای پیاده میرفت و نه دیگه خبری از اون ماشینش بود نه چیز دیگه ای ....

من از اونجا فهمیدم یه زندگی خود ساخته خیلی قشنگتر از یه زندگی که زندگی نیست و فقط وصله به کارته بانکی پدر 

من فهمیدم خوشبختی زندگی خلاصه در پول نیست فقط در اون حدی که از گشنگی نمیری 

من از اون پسر خیلی چیزا یاد گرفتم

با اینکه الان یکساله که نمیدونم کجاست اما ممنونم از درسای بزرگی که تو زندگیم ازش یاد گرفتم

خیلی خیلی ببخشید که زیااااد بود دوستان❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سیندرلا

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
خوبه که بهش رسیدی خیلیا شوهرو کارت بانکیشون میبینن

من بخاطر اینکه ازش پول بگیرم نبود 

توقع داشتم اره فلان چیز رو باید داشته باشه 

نباید از زندگی که الان توشم پایین تر باشه 

و این فکر مزخرفترین تفکر و عقیدم تو زندگی بود

2740

منم پدرم پولدار ترین مرد شهرمون همه میشناسنش اما کل پس‌انداز شوهرم پول تو جیبی عروسمونه که بابام بهش میده ولی  ما از اونا خوش بخت تریم دیدم و برام ثابت شده پول خوشبختی نمیاره 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
همچین تو زندگیم زیاد هستن  اما وقتی دهنشون رو باز میکنن و حرف میزنن دوست دارم بگم خفه شین  ...

چقدر شما باادبی دوست عزیز!!!

منم میخواستم بگم از رویاهات کوتاه نیا 

من توی شرایط شما بودم پدری داشتم که وضعش خوب بود ولی توقع من یه زندگی خیلی ساده و مردی با اخلاق و ایمان و خود ساخته بود 

الان هم همین نصیبم شده!!

یه زندگی ساده یه مرد مذهبی به اصطلاح مردم با ایمان که با همین کاراش داره اذیتم میکنه و اخلاقشم که برای مردم خوبه و اینکه خودساخته است ولی پدر و مادرش هیچ کمکی نمیکنند

و نتیجه این شده که  صد ، هیچ از کسایی که پدر و مادرشون کمکشون کردن عقبیم 

در آرزوی یکی از اون رفاه هایی هستم که توی خونه پدری داشتم 

فکر کردی که آدمی که خودش بخواد زندگیشو الان بسازه چقدر موفق میشه ؟؟؟ خیلی خیلی کم چون تورم و اوضاع اقتصادی و ..... صدبرابر جلوتر از اون راه میرن

به هر حال من پشیمونم که انقدر کم توقع بودم