2737
2739
عنوان

بخون اگه فهمیدی به منم بگو😅

122 بازدید | 15 پست

خونه ی ممد رضا اینا(کاخ)

یه چیزی رو من واقعاً نفهمیدم

یه عده آدم انقلاب کردن با این تفکر که ایده های امپریالیستی و تجمیع پول چیز بدیه

پول باید در اختیار همه باشه و جامعه تضاد طبقاتی نداشته باشه و از این داستانا

به عبارتی داشتن پول هنگفت ننگ محسوب میشه و عاقبت خوشی نداره

خب اومدن یه عده دیگه رو از کشور انداختن بیرون که سیستم رو اونجور که میخوان تغییر بدن

بعد خونه های طرف رو گذاشتن واسه بازدید که ای مردم عبرت بگیرید و ببینید که این مرتیکه چقدر پولدار و بد بوده

بعد واسه ی اینکه بری تو و عبرت بگیری خودشون یه مبلغ قابل توجهی ازت پول ورود میگیرن🤔ما که کاملاً خنگیم، یکی بیاد بگه چی شد؟!

حالا اینا به کنار، خونه ی مردم رو کردی موزه، پول هم میگیری، ده لااقل تمیزش کن یکم بهش برس. گند گرفت که همه جاشو!!😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اون عده ای که انقلاب کردن فقط میگفتن خونه بزرگ و امکانات برای ممد رضا بد عزیزم برای خودشون خوبه هم در آمد دارن ازش هم میان پشت سرش میگن آدم بدی بوده ما خوبیم هم الان که یکسره خودشون با آقازاده هاشون میخورن و میبرن کسی هم که حرف بزنه میشه ضد انقلاب و بد

2738
اون عده ای که انقلاب کردن فقط میگفتن خونه بزرگ و امکانات برای ممد رضا بد عزیزم برای خودشون خوبه هم د ...

انقلابم بخاطر اینگلیس اتفاق اوفتاد سر نفت ملی شدن نفت اومدن اینگلیسی ها خمینی رو انتخاب کردن که بیارن جای شاه  اینکارو کردن خمینی اومد هیچ کاری نکرد براشون

والا ویلاهای لواسان و شمالشون که نگهبانی ام داره تا امثال ما نبینیم از کاخ شاه مجلل تره من شوهرم ماشین باری داشت بچه نداشتم همراهش میرفتم از در شهرک که میرفتی تو انگار وارد سوییس شدی انقدر قشنگ ساخته بودن هرسری میرفتیم تا چند روز افسردگی داشتیم

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

اره واقعا..فقط بلدن پول بگیرن...چ وضشه هیییی

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

من عاشق حرفی شدم که رضا شاه به اتاترک زد وقتی که رفت ترکیه اتا ترک به رضا شاه گفت هر دختری توی اینجا بخوای من اونو به عقدت در میارم میدم به خودت رضا شاه هم گفت  من همچین کاری نمیکنم چون توهم وقتی بیای ایران دخترای مملکت منو میخوای که من همچین کاری نمیکنم درود به غیرتتت ای غیوررر مرده تاریخ

من عاشق حرفی شدم که رضا شاه به اتاترک زد وقتی که رفت ترکیه اتا ترک به رضا شاه گفت هر دختری توی اینجا ...

جدا؟چ فهمیده باریکلا..حیف شد رف😭😭😭

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
جدا؟چ فهمیده باریکلا..حیف شد رف😭😭😭

واقعا اینو گفتا توی روزنامه ترکیه و ایرانم چاپ شد این حرفش من داشتم مستندشو میدیدم اینو گفت بغضم گرعت چقدر دخترای مملکتش اهمیت داشتن براش الان چی دخترا به عربا تن میفروشن هیشکی به هیچ جاش نیست تازه میان میگن از دخترا با فلانی ها فلان کنن خدا بهشون در اخرت اجر میده توففف توشون توفف 😢😐

2706