2752
2739
من که خودم خیلی می ترسم از اینکه بخوان نی نی سه ماهه رو بیهوش کامل کنن و باید 5-7 روز تو بیمارستان بستری بشه، اما خواهرم دیگه یه پا وایستاده میخواد ببره برای جراحی آخه دیگه زندگیش تعطیل شده خود نی نی مون هم به قدری تپل و خوب بود که دکتر می گفت این زیادی داره وزن اضافه می کنه ولی یک دفعه متوقف شد.

Lilypie Pregnancy tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این دکتر که میگم مریضهای لاعلاج پیشش خوب شدن رفلاکس که چیزی نیست خود من به خاطر پسرم اونقدر ناراحت و بهم ریخته بودم که هر وقت میرفتم پیش دکتر جعفریان خودم آرامش میگرفتم چون واقعا با خودم هم کلی حرف میزد و اآرومم می کرد
زندگی زیباست أی زیبا پسند
ببین نمن الان خوندم یه ازمایشم برای عفونت از معده باید بدید که خدایی نکرده عفونت نباشه حتما حتما با دکتر دیگه ام مشورت کنید
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
از تو بیمارستان یه حالت نفس تنگی داشت ولی خوب شیر میخورد خواهرم میگه از اول داشته ولی بعد شدید شده، زیاد بالا نمیاره فقط انگار هر از چند گاهی اسید معده میاد تو دهنش کلافه میشه و سرش رو میده عقب و گریه می کنه!

نه مطبش رو مدتهاست تعطیل کرده و چون همکاراش و مردم نمیذارن بره میاد کلینیک آبان که خودش از مووسسان بیمارستان آبانه تحصیل کرده فرانسه است و همه زندگی و خانوادش اونورن به زور نگهش داشتند شماره کلینیک اینه٨٣٨٣٩٨١٢
زندگی زیباست أی زیبا پسند
مامان آروین جون خواهرم یک ماه تمام رژیم مطلق داشت هیچ گونه لبنیات حتی پنیر رو هم نخورد ولی دریغ از یک کم بهبودی تو نی نی
مامان بهاری خواهرم رفت پیش دکتر جعفریان ولی میگه به این رفلاکس به چشم یه رفلاکس معمولی نگاه کرده بود و حتی گفته بود رانیتیدین هم لازم نیست در صورتیکه این دارو رو در بالاترین دوز ممکن بهش دادن ولی اصلا" فرقی نکرده و دیگه اینکه هیچ کار تازه ای براش انجام نداده بود!