2733
2734
مامان آروین جون خواهرم یک ماه تمام رژیم مطلق داشت هیچ گونه لبنیات حتی پنیر رو هم نخورد ولی دریغ از یک کم بهبودی تو نی نی
مامان بهاری خواهرم رفت پیش دکتر جعفریان ولی میگه به این رفلاکس به چشم یه رفلاکس معمولی نگاه کرده بود و حتی گفته بود رانیتیدین هم لازم نیست در صورتیکه این دارو رو در بالاترین دوز ممکن بهش دادن ولی اصلا" فرقی نکرده و دیگه اینکه هیچ کار تازه ای براش انجام نداده بود!

Lilypie Pregnancy tickers
مامان آروین جون خواهرم یک ماه تمام رژیم مطلق داشت هیچ گونه لبنیات حتی پنیر رو هم نخورد ولی دریغ از یک کم بهبودی تو نی نی
مامان بهاری خواهرم رفت پیش دکتر جعفریان ولی میگه به این رفلاکس به چشم یه رفلاکس معمولی نگاه کرده بود و حتی گفته بود رانیتیدین هم لازم نیست در صورتیکه این دارو رو در بالاترین دوز ممکن بهش دادن ولی اصلا" فرقی نکرده و دیگه اینکه هیچ کار تازه ای براش انجام نداده بود!

Lilypie Pregnancy tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارغوان جان هستی؟؟؟؟؟ من نمیتونم بهتون پیام خصوصی بدم
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان
2731
سلام دوستان من یه دختر خواهر دارم که سه ماهش هست رفلاکس شدید معده داره عکس رنگی و سونو هم انجام داده ...

سلام عزیزم خوبی؟
ببخشید چندتا سوال داشتم ازتون راجع به ریفلاکس  خواهرزادتون که چند سال پیش پست گذاشتید... اگر هنوز هستید لطفا بهم اطلاع بدید خیلی نیاز به راهنمایی دارم... خدا خیرت بده

مامان آروین جون خواهرم یک ماه تمام رژیم مطلق داشت هیچ گونه لبنیات حتی پنیر رو هم نخورد ولی دریغ از ی ...

عزیزم بچه خواهرت چی شد ؟ عمل کردینش؟ دکتر واسه پسر من هم عمل رو پیشنهاد کرده خیلی حالم بده تو رو خدا راهنماییم کنید. پسرم ۲۰ ماهشه هنوز بالا میاره

عزیزم بچه خواهرت چی شد ؟ عمل کردینش؟ دکتر واسه پسر من هم عمل رو پیشنهاد کرده خیلی حالم بده تو رو خدا ...

سلام عزیزم منم نگرانم بخدا من سوختگی دریچه مری دارم خیلی نگرانم کرده چون قبلا اندوسکوپی کردم ولی نمیدونم چرا با پنتو پرازول ۴۰ هنوز خوب نشدم انگار سر مری ام دوساعت بعد غذا گیر میکنه و وسط قفسه سینم درد میگیره خیلی نگرانم نمیدونم دکتر گوارشمم گفته دوهفته دیگه بیا ببینم وضعیتت چطوره دوباره اندوسکوپی بدم ببیم بهتر شدی یا نه اصلا مری خیلی نگران کنندست بخدا میترسم 😢😢😢😢😢

سلام عزیزم. شما چند سالتونه؟ از کی این مشکل رو دارزد؟

من از ۱۸الگی این مشکل داشتم حالا عمل جراحی کیست کردم مداوم حالا شکمم درد میکنه دوباره باید برم برای اندوسکوپی لعنتی خستم کرده مردشور این عملای جراحی ببرن خسته کردن ادمو همش مداوم درد درد بهد غذا خوردن درد شکمی میاد سراغم دیونم کرده

من از ۱۸الگی این مشکل داشتم حالا عمل جراحی کیست کردم مداوم حالا شکمم درد میکنه دوباره باید برم برای ...

امیدوارم که هر چه زودتر خوب بشی عزیزم. خیلی سخته مریضی و درد کشیدن

امیدوارم که هر چه زودتر خوب بشی عزیزم. خیلی سخته مریضی و درد کشیدن

بله عزیزم پری خیلی سخت اومده پدرمو دراورده از درد فقط مسکن خوردم 😢😢😢😢از ۱۲ خرداد تا روز چهارشنبه من فقط ترشحات ابکی خونابه خشک لکه بینی داشتم و اینکه روز پنچ شنبه تازه پری زیاد اومد نمیدونم چرا اینجوری شدم بعد عمل سیکلام ریخته بهم 😭😭😭😭😭درد پریودی دارم اخه کوترم کردن یعنی کیست سوزوندن ولی پری قاطی کرده 😭😭😭😭😭

سلام تو رو به امام حسین قسم کمکم کن بگو پسرتو چی کردی؟دختر منم بابد عمل بشه

سلام عزیرم‌ . دخترت چند سالشه و  روزی چند بار بالا میاره؟ میشه یه شرح حال مختصر از دخترت بدی تادمن راهنماییت کنم. کاملا حالت رو درک میکنم 

سلام تو رو به امام حسین قسم کمکم کن بگو پسرتو چی کردی؟دختر منم بابد عمل بشه

من پسرم رو عمل نکردم یعنی من اینقد بدبختی کشیدم که حاضر بودم به عمل.  ولی پدرش راضی نشد و تا ۲.۵ هم مدام بالا میاورد ولی از اون به بعد هی بهتر شد و الان که ۳ سالشه خوب شده. یعنی هنوز ریفلاکس داره در حد خفیف و قرص مصرف میکنه ولی بالا نمیاره. ولی خوب غذا خوب نمیخوره یعنی به زور کارتون و بازی شاید هر وعده بتونم ۳_۴ قاشق بهش بدم. بیرون که باشیم امکان نداره چیزی بخوره