2737
2739
سلام دوستان
من یه دختر خواهر دارم که سه ماهش هست رفلاکس شدید معده داره عکس رنگی و سونو هم انجام داده و دارو هم مصرف میکنه و خواهرم هم رژیم غذایی داره ولی اثری نداشته حالا گزینه ای که میخواد انتخاب کنه جراحی دریچه مری هست چون دریچه ش خیلی شل هست میخواستم بدونم کسی اطلاعی از این نوع جراحی داره؟

Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید بزرگتر شه بهتر شه.....عجله نکنید برای جراحی با چندتا فوف تخصص مشورت کنید.......
به آینده فکر کن....هنوز کتابهایی برای خواندن،غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.
عزیزم خواهش میکنم هرگز این کار رو نکنید تا ٦ ماهگی فرصت داره که خوب بشه اینو الکی نمیگم پسر خودم همینطور بود و خدا نگه داره دکتر جعفریان تهرانی رو که با تجربه بالا و سوادش منو خیلی کمک کرد و جلو تصمیمات اشتباه دکتر های دیگه رو گرفت به من گفت سر ٦ ماه خوب میشه یعنی خدایی ٦ ماهگی خوب خوب شد.میدونم که واسه مادر خیلی سخته همش استفراغ بوی بد نگرانی ولی باید تحمل کرد طبیعیه بعضی نوزادها اینجورین و تا ٦ ماهگی تکامل می یابه
زندگی زیباست أی زیبا پسند
2740
به نظر متن برو از بیمارستان کودکان امام خمینی تحقیق کن. دکترایی اونجا واقعا خوبن همین نجفی ثانی هم تو بیمارستان کودکانه .ایمان زاده دکون داره دکتر نیست
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
به نظر منم حتما حتما چند دکتر ببر ایمان زاده واقعا مزخرفه من بچه ام پیششش بردم یه چیزای گفت بعد که جایی دیگه بردم با یه قرص خوب شد
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
دکتر جعفریان تهرانی از دکترهای قدیمی و با ارزش ایرانه دکتر ولیعهد هم بوده تو کلینیک بیمارستان آبان روزی ٢ ساعت مریض میبینه تمام مدارک و سونو و ... رو ببرید با بچه ببینه واقعا ضرر نمیکنید.
زندگی زیباست أی زیبا پسند
بچه یکی از اقوام ما این جوری بود هر چی می خورد بالا می آورد این کارو انجام داد بچش تا 5 سالگی وزن نمی گرفت و پاهاش لاغر شده بود و نمی تونست راه بره ولی بعد از عمل خوب شد و راه رفت و ...
جشن آذین طراح و مجری جشن تولد http://www.jashnazin.com/
آخه دکتر جراح که فوق تخصص جراحی نوزادان هست گفته که یه نی نی 11ماهگی آوردنش از بس رفلاکسش شدید بود مریش سیاه شده بود و دیگه فایده ای نداشت. آخه این دختر خواهر من تو 5 دقیقه حدود 6-7 بار رفلاکس داشته تو سونو دکتر بهش گفته بود این یعنی خیلی شدید

آخه دکتر جراح که فوق تخصص جراحی نوزادان هست گفته که یه نی نی 11ماهگی آوردنش از بس رفلاکسش شدید بود مریش سیاه شده بود و دیگه فایده ای نداشت. آخه این دختر خواهر من تو 5 دقیقه حدود 6-7 بار رفلاکس داشته تو سونو دکتر بهش گفته بود این یعنی خیلی شدید

2706