2737
2734
عنوان

مامانای شاغل به لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با ایننکه مادرم کنارمه بچه هامو کگه میداره حتی ناهارم اماده میکنه ولی امسال گفتم نمیرم دیگه

چون زایمانمم نزدیکه هم اینکه به بچه هام بهتر می تونم رسیدگی کنم

⚘خدایا شکرت❣

خیلی ها بچه هاشونو میذارن مهد. مهدها کلاسهای مخصوص برای بچه های مدرسه ای دارن که میتونن بعد از مدرسه با سرویس برن اونجا

یا اینکه میتونی بذاری غیر انتفاعی که تا ساعت 3 مدرسه باشن. 

کلا برای بچه کلاس اولی زوده که تنها بمونه. یکی دو سال یکم بیشتر هزینه کن بعدش میتونه خودش بیاد خونه

عزیزم بعضی مهدها قبول میکنن که بچه یکی دو ساعتی بعد مدرسه بره اونجا. یا همسایه ای مثلا واحد بغلیتون ...

خهمسایه هامون زیاد جالب نیستن راستش پدرشوهرمم این شهره و خانواده شوهرم نمیتونم ازشون کمک بگیرم چه برسه همسایه

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2738
خهمسایه هامون زیاد جالب نیستن راستش پدرشوهرمم این شهره و خانواده شوهرم نمیتونم ازشون کمک بگیرم چه بر ...

الان بچه ات کوچیکه. بزرگتر بشه کارش کمتره ممکنه خانواده شوهرت هم قبول کنن که کمکت کنن

خهمسایه هامون زیاد جالب نیستن راستش پدرشوهرمم این شهره و خانواده شوهرم نمیتونم ازشون کمک بگیرم چه بر ...

دیگه یکی دو ساعت که میتونن نگهش دارن...حالا دیگه بچه هفت ساله که نگهداری خاصیم نمیخواد. اینقدری که اونجا بمونه و تنها نباشه کافیه‌. 

از چندسالگی تنها میومدی؟ خیلی کوچیکه اخه بچه هفت ساله

عزیزم بالاخره چاره چی اگه میتونی ببریش یا میتونی زود تر بیا که بیا اگرم واقعا چاره نداری اما و اگر نداره بعدشم چرا فکر میکنی بچه هفت ساله کوچیکه؟الان من تهرانم دور وریا و اشناها و فامیل همه کارمند اوناهم همین کارو کردن بعدشم کوه که نمیخواد فتح کنه یه در باز کنه اومد تو از داخل قفل کنه غذا هم نونی درست کن غذا خوردنم همه بلدن بعدشم بخوابه یکم تکالیفشو انجام بده تا برسی دیکته و رفع اشکال هم باشه برای وقتی که اومدی من تا مامانم بیاد همه تکالیف کامل و بی نقص تموم بود ولی خانم های دیگه باید پا به پا بچشون میشستن اتفاقا بچه ات مستقل بار میاد

اخه بچه 7ساله مگه میتونه در خونه رو باز کنه؟من ساعت کاریم تا دو هس مشکلام یکی دوساعته

خوب بگو سرویسش بیاره سر کارت بچه رو این دو ساعته میشه یه کاریش کرد

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

اصلا به این فک نکن که بزاری پیش همسایه اصصصلاااااا. دوره زمونه درستی نیس

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

يا مدرسه غيرانتفاعي بذار که تا 3 و 4 نگه مي‌دارن. يا بعد مدرسه بذارش مهد. مهد پسرمن که قبول مي‌کرد. مثلاً بچه ساعت 1 ميومد با سرويس. بهش نهار ميدادن و ميشوندنش روي ميز و نيمکت تا تکاليفش را انجام بده و مربيها هم بهش سر ميزدن و تو مشقها کمکش مي‌کردن.

2706