2726
عنوان

مامانای شاغل به لحظه لطفا

233 بازدید | 30 پست

سلام مامانا 

من قراره برای یه شغلی دوره ببینم و خوب سه ماهه اس و بهم گفتن ک بعدش نمیتونی کارو ول کنی بری مثلا دوسال دیگه و تعهد میگیرن چون وقت میزارن اموزش میدن 

منم تواین شهر غریبم الان که دخترم کوچیکه مهد میره اما دوسال دیگه که دخترم بره مدرسه بعد از اتمام کلاساش چی؟شماها خودتون چکار میکنید بچه هاتون کحا میرن؟و اگه از دوست و اشنا اطلاع دارین لطفا بگین و راهنماییم کنید 

وگرنه بیخیال این کار بشم

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

پیش مادرم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من الان سه ماهه باردارم سعی میکنم تا اسفند بیام سر کارم اما دیگه بعدش نمیرم دوست دارم همه وقت و انرژیم رو برا این فندق بزارم 

اما اگه دوس داری کار کنی به نظرم برو و از همسرت بخوا که کمکت کنه البته اگه امکانش باشه

رستا دختر قشنگم همه دار و ندارم ❤
من مامانم شاغله هیچی میومدم خونه غذا گرم میکردم میخوردم بعدش ۱ ساعت خوای یکم مشق مینوشتم مامانم میرس ...

اخه بچه 7ساله مگه میتونه در خونه رو باز کنه؟من ساعت کاریم تا دو هس مشکلام یکی دوساعته

من پسرم دوساله و سه ماهشه.پیش مادر شوهر میزارم.مادرم توان نگهداریش نداره

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
وا بچه هفت ساله نمیتونه درو باز کنه؟😐😐😐عجب خو بایر یادش بدی غداهم نونی بزاری بهتره

از چندسالگی تنها میومدی؟ خیلی کوچیکه اخه بچه هفت ساله

2706