2752
2734
عنوان

کسی هست که داروهای ضد افسردگی یا اعصاب و روان مصرف کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 90387 بازدید | 58 پست
به چند نفر که افسردگی داشتن این قرصو معرفی کردم ، بعد از استفاده خیلی حاشون خوب شده ، طوری که اطرافیانشون از تغییر حالشون تعجب کردن ، این قرص فوق العاده زیاد آرام بخشه ، بیش تر از اون چیزی که فکرش رو بکنید آدم رو آرومو صبور می کنه ، هیچ عوارضی نداره ( البته در زمان بارداری اصلاً نباید استفاده بشه ) ، چند ماه دربارش تحقیق کردم ، حتماً در باره ی این قرص از دکترتون سئوال کنیدو ازش بخواید که اگه صلاح میدونه این قرص رو براتون تجویز کنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادت کرده میکنه آلپرازولام.من شنیدم.لطفا این دارو ها رو با نظر پزشک حتما مصرف کنید من هم دنبال داروی ارامبخشی هستم که افسردگی خفیف و استرس و ترس فوقالعاده بالای منو درست کنه.در عین حال برای بارداری ضرر نداشته باشه اخه من قصد بارداری رو دارم
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
2731
من سیتالوپرام خوردم. ولی حامله شدم قطع کردم سرخود اصلا داروها رو سرخود استفاده یا قطع نکنید بچه ها تو شیردهی چه قرصی میدن واسه افسردگی؟ من هم سابقه ی افسردگی و وسواس دارم هم زمینه ی ژنی
وقتی عضو نینیسایت شدم تازه مامان بودم؛ الان یک کهنه مامان هستم
آلپرازولام اعتیاد آوره.....بعد از 2 هفته استفاده معتاد میشی یعنی بخوای بذاریش کنار مثل معتادا بدن درد و ابریزش بینی پیدا میکنی .....بیخوابی میگیری.... استرست چندین برابر میشه....اونوقت مجبوری هی دوز مصرفت رو ببری بالا..... تو رو خدا مواظب باشین
در مورد قرص آسنترا از دکترتون سوال کنید.... قرص بی عارضه و عالی برا اعصابه...... حتما در موردش تحقیق کنید ...... در دوران بارداری و شیردهی هم استفاده ازش مشکلی نداره خواهرم روانپزشکه....واسه من هم ایشون تجویز کردن...... با اینکه باردارم ولی قرصم رو نذاشتم کنار.

باز من تو ماه اول حاملگیم کلی سیبروهپتادین که برای اشتها مصرف میشه و ویتامین ب کمپلکس و زینک خوردم اخه فک نمیکردم باردار باشم لاغر بودم میخاستم چاق بشم الانم کلی استرس دارم که چه تاثیری میتونه رو جنین گذاشته باشه

2706