2737
2739
عنوان

مشکل پارکت

2995 بازدید | 12 پست
سلام دوستان

ما خونه جدید خریدیم و کفشم پارکت چوبیه حالا واسه نگهداریش نمی دونم چکارا باید انجام بدم مخصوصا جلو در حمام و دستشویی.چکار کنم که خیس نشه

تورو خدا نظر بدید

شما ها چکار انجام میدید

با نسترن جون موافقم.............بچه ها پارکت من خیلی جای لک رو نشون می ده رد پا رو نشون می ده دستمال می کشم باید کلی بکشم تا رد ندازه برای شما هم اینطوریه؟
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا برای تمیز کردنش زحمت نکشید
فقط ماهی یک بار با کمی روغن بارکت جربش کنید
سالیان سال براتون میمونه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
پارکت من جنسش لمینت هست به خدا پدرم در اومد از بس دستمال کشیدم همش رد پا می مونه حسابی اعصابم رو بهم می ریزه اگه واکس بزنم دیگه رد نمی مونه؟ تا کی؟
2740
منظورت لامیناته
نه لامینات رو نباید جرب کرد جون روش سر میخوری
بمدت یک هفته هر روز
کمی مایع ظرف شویی بریز در اب کرم
و لامینات رو تی بکش ویک با با اب معمولی
بشت سرش خشک کن
لامینات خودش بخاطر جنسش جربه وتو باید اون جربی رو ازش بکیری
بعد از یک هفته فقط طی معمولی بکش
و هفتهای یکبار بشورش کم کم خوب میشه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ممنونممممممم اخه می دونی جنسش یک جوری هست حتی رد دستمال رو اگه به جهت مخالف بکشی میمونه منم وسواس گرفتم همسری هم همش بدون دمپایی تو خونه راه می ره رد پاش می مونه به نظرت اینجوری درست می شه؟ می خوام مات بشه