2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه علوم ازمایشگاهیم اوردم بعد میگم نکنه ی وقت اون بهتز باشه بعد ضرر کنم علوم ازمایشگاهی رتبه بهتری ...

والا گفتن امسال پایه حقوق نزدیک ۴ تومن شده اما یه کارانه هم داریم که بیمارستان به بیمارستان متفاوته مثلا از ۲ تومن دارن تا ۵ تومن که این هم ماهانه هست دیگه کسی اضافه کاری هم بده بیشتره

🥰😍😍😉🙃
2728
نه این یه سالو میرم چون آزاده انصراف نمیخواد.

ببخشید من میخام کنکور بخونم ولی همزمان باهاش دانشگاه ازاد برم میتونم یک ترم بخونم بعدش انصراف بدم؟

متوجه نشدم گفتین انصراف نمیخاد  

اگه گفتین کی ام؟😁😜
والا گفتن امسال پایه حقوق نزدیک ۴ تومن شده اما یه کارانه هم داریم که بیمارستان به بیمارستان متفاوته ...

ینی  من برم سرگار حداقل حقوقم اول کار به ۴ تومن میرسه؟

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش...😎😚😏
ببخشید من میخام کنکور بخونم ولی همزمان باهاش دانشگاه ازاد برم میتونم یک ترم بخونم بعدش انصراف بدم؟ ...

بله عزیزم میتوتی ترم اول بخونی و ترم دوم رو مرخصی بگیری . میتوتی هم مرخصی نگیری ولی واحدهای کمتری برداری تا به کنکورت برسی . عزیزم برای دانشگاه آزاد نمیخواد انصراف بدی 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2738
ینی  من برم سرگار حداقل حقوقم اول کار به ۴ تومن میرسه؟

آره دیگه 

بعد اون کارانه هم میدن مثلا اگه اون بیمارستان ۳ تومن کارانه بده و پایه حقوقم ۴ باشه حداقل ماهی ۷ بهت میدن 

اما کارشم سخته ها

🥰😍😍😉🙃
والا گفتن امسال پایه حقوق نزدیک ۴ تومن شده اما یه کارانه هم داریم که بیمارستان به بیمارستان متفاوته ...

سلام سارا جان،تو تاپیک خوندم شما پرستار هستی خواهر منم امسال پرستاری قبول شده فقط دیروز تو یه سایتی یه چیزی راجب پرستاری خوندم که مردد شدم میشه لطف کنی وقت بزاری فرق
کارورزی و طرح بگی هر کدوم از کی شروع میشه ؟؟

کدومش حقوق داره؟ 

طرحش تو شهریکه  دانشگاه میره ؟؟؟

خواهرم شهرستان قبول شده و ما تهرانیم؟؟؟ 

بعد یه سری ها تو همین سایت گفتن ما حقوقمون
بترکونه2200-یکم میشه توضیح بدی ممنونتم. منتظر جوابت هستم

بله عزیزم میتوتی ترم اول بخونی و ترم دوم رو مرخصی بگیری . میتوتی هم مرخصی نگیری ولی واحدهای کمتری بر ...

پسر عمم میگه ترم اول برداشتن واحد دست خودت نیس دانشگاه تعیین میکنه خدا کنه زیاد واحد ندن من بتونم به کنکورم برسم 😢

نه انصراف نمیدم مرخصی میگیرم 

کنکور میدم وقتی یه رشته خیلیربهتر  و دولتی قبول شدم اون وقت از انصراف میدم 

اگه گفتین کی ام؟😁😜
پسر عمم میگه ترم اول برداشتن واحد دست خودت نیس دانشگاه تعیین میکنه خدا کنه زیاد واحد ندن من بتونم به ...

عزیزم زیاد واحد نمیدن برای من 3 روز بیشتر در هفته نیست . 14 واحده . همشون همه تو رشته ی پرستاری هست میتونم سال بعد تطبیق بدم .من ترم دوم هم برنیدارم درسای اختصاصی شو چون میخوام سال بعد که پرستاری اوردم جلو بیافتم .

راستی اگه شما مثلا آزاد بخونی و سال بعد دولتی قبول شی نمیتوتی درسارو تطبیق بدی چون دولتی قبول نمیکنه .

عزیزم جوابای ازاد خیلی وقته اومده ثبت نامش هم تموم شده . شما براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کردین .؟؟؟

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
عزیزم زیاد واحد نمیدن برای من 3 روز بیشتر در هفته نیست . 14 واحده . همشون همه تو رشته ی پرستاری هست ...

غیر انتفاعی سپاهان شهر اصفهان روز جمعه ۲۸ ام بود صبح رفتم ثبت نام کردم دانشگاه هم دانشگاه ازاد نجف اباد اصفهان 

الان امروز صبح پیامکش اومد از دانشگاه ازاد نجف اباد ک تبریک شما پذیرفته شدین ولی هنوز اس ام اس دانشگاه غیر انتفاعیه نیومده 

اخه غیر انتفاعیه خیییلی بهم نزدیک تره با ماشین شخثی ده دیقه راهه ولی اون که ازاده یکی دو ساعت 

نگرانم میگم‌چرا هنوز اس نداده جمعه فرصت اخر ثبت نام دانشگاه بود ک من ثبت نام کردم 

اگه گفتین کی ام؟😁😜
عزیزم زیاد واحد نمیدن برای من 3 روز بیشتر در هفته نیست . 14 واحده . همشون همه تو رشته ی پرستاری هست ...

من ازاد با ازمون یه رشته دیگه قبول شدم بابام‌گفت نه این رشته تو ایران اینده نداره بدون کنکور برو ازاد یا غیر انتفاعی 

حالا اینکه ثبت نام کردم بدونه کنکوره بر اساس سوابقه

شرمنده متوجه نشدم از اینکه گفتی نمیتونی تطبیق بدی 😢

میدونی تصمیم دارم تا کنکور دادم دوباره و رشته دلخواهم رو قبول شدم از دانشگاه ازاد اون وقت ک رشته مورد علاقنو قبول شدم انصراف بدم نمیتونم هر دو رشته رو ک با هم ادامه بدم  🙁

اگه گفتین کی ام؟😁😜
من ازاد با ازمون یه رشته دیگه قبول شدم بابام‌گفت نه این رشته تو ایران اینده نداره بدون کنکور برو ازا ...

میدونم گلم . من منظورم اینه چون دانشگاه آزاد میری اگه سال بعد دولتی بیاری ننیتونی درسایی رو که تو دانشگاه ازاد خوندی تطبیق بدی و حلو بیافتی مگه تو شرایط خاص که معدلت و نمراتتت بالا باشه . ولی اگه سال بعد هم بری دانشگاه آزاد راحت میتونی درساشو تطبیق بدی و یه ترم حلو بیافتی . 

2706