2737
2734
مگه میشه تغییر رشته داد؟

عزیزم میشه درصداتو برام بفرستی  اینکه ترازت چن شد . من بلید سال بعد پرستاری بیارم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخییش مرسی که دلگرمم کردی🤣😍🤗 از لحاظ بازار کار چطوره؟حقوقض به ۴ تومن میرسه؟ ازعلوم ازمایشگاهی به ...

اره بابا . پرستاری خیلی بهتر از علوم آزمایشگاهیه . حقوقش هم بیشتره . خیالت تخت . انتخاب خوبی کردی .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
اووو پانشی یک مهر بری دانشگاه هاااا همون یک مهر برو خوابگاه،فعلا از کلاس خبری نیس اونجا با بچه ها آ ...

والا ما از همون روز اول تشکیل شد و همیشه هم همینطوره 

مثلا این ترم بچه ها میخواستن امروز هم برنبه زور  راضیشون کردیم تا ۱ مهر صبر کنن

البته کارآموزی  رو دو هفته ست برامون شروع کردن و صبح میریم

🥰😍😍😉🙃
اشکال نداره عکس اون همه ادم هست

چیزی بهم نگفت میدونست  فقط گفت اگه اسما ببینه چی میشه بهش کفتم ببینه من چیز بدی اینجا نگفتم ک 🤦🏻‍♀️

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2740
عزیزم میشه درصداتو برام بفرستی  اینکه ترازت چن شد . من بلید سال بعد پرستاری بیارم .

ترازم۷۳۱۴ ولی اصلا رو این حساب نکن من طبق پارسال با این تراز دانشگاه ازاد شهر خودم قبول میشدم ولی امسال نتونستم شهر خودم بیارم هر سال ترازا تغییر میکنه

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش...😎😚😏
والا ما از همون روز اول تشکیل شد و همیشه هم همینطوره  مثلا این ترم بچه ها میخواستن امروز هم بر ...

جوابمو ندادی؟🙃🙄🙄راجب درامد و بازار کار پرستاری و علوم ازمایشگاهی پرسیدم

ترازم۷۳۱۴ ولی اصلا رو این حساب نکن من طبق پارسال با این تراز دانشگاه ازاد شهر خودم قبول میشدم ولی ام ...

ممنون سعی میکنم تراز 8000 بیارم تا پرستاری ازاد شهر خودم قبول بشم . چون دانشگامون تراز بالا رو قبول میکنه .

هم درآمد بالا تره هم بازار کارش بهتره خیالت راحت 

اخه علوم ازمایشگاهیم اوردم بعد میگم نکنه ی وقت اون بهتز باشه بعد ضرر کنم

علوم ازمایشگاهی رتبه بهتری میخاد نسبت به پرستاری

میدونی درامد پرستاری چقدره؟؟

2706