2737
2734
عنوان

عاقا جریان چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3396 بازدید | 265 پست
خمار بودن معتادای سایت دیشب😂😂😂😂😂

وای اره

اخرم به اینستا پناه اوردم😂😂😂

باز خوبه دیشب خونه نبودم ۱۰ و نیم اومدم😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نمیدونم من دیشب پکر بودم شوهرم هی میپرسید چی شده اخر گفتم نی نی سایت قطعه قیافش اینطور شد😳بعد یکم ا ...

ماهم همین جریان بود 😂😂

میگه نفس چته چرا تو خودتی 

گفتم فکر کنم انداختنم تو گونی سایت باز نمیشه برام 😢

تا وقت خواب داشت میخندید 😐😐😐😂😂

........

من ناراحت بودم ترسيم فكر كردم قطع دسترسي شدم😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
دیشب میومدم چک کنم ببینم درست شده یا نه؟ همش حس چرخیدن تو شهرهای بیابونی و متروک بهم دست میداد😅😅😅 ...

منم 😂😂

مخصوصا اونجا ک تاپیکا همه واسه ۱۵:۵۰دقیقه بود😂😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2738
واای اره انگار پنجاه ساله کسی نیومده حس میکردم همه جاش سبزه زده

😂😂😂😂

تموم استخونام درد داشت 😂😂

دقيقا😂بحدي كه الان از خواب پريدم هنوز چشام باز نشده بود داشتم رمزو ميزدم انقد خوشحال شدم ك نگوووو

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

وای من داشتم دق میکردم..فکر میکردم فقط ماله من اینجوری شده

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2706