2737
2734
عنوان

عاقا جریان چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3396 بازدید | 265 پست
خمار بودن معتادای سایت دیشب😂😂😂😂😂

وای اره

اخرم به اینستا پناه اوردم😂😂😂

باز خوبه دیشب خونه نبودم ۱۰ و نیم اومدم😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم من دیشب پکر بودم شوهرم هی میپرسید چی شده اخر گفتم نی نی سایت قطعه قیافش اینطور شد😳بعد یکم ا ...

ماهم همین جریان بود 😂😂

میگه نفس چته چرا تو خودتی 

گفتم فکر کنم انداختنم تو گونی سایت باز نمیشه برام 😢

تا وقت خواب داشت میخندید 😐😐😐😂😂

........

من ناراحت بودم ترسيم فكر كردم قطع دسترسي شدم😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
دیشب میومدم چک کنم ببینم درست شده یا نه؟ همش حس چرخیدن تو شهرهای بیابونی و متروک بهم دست میداد😅😅😅 ...

منم 😂😂

مخصوصا اونجا ک تاپیکا همه واسه ۱۵:۵۰دقیقه بود😂😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2738
واای اره انگار پنجاه ساله کسی نیومده حس میکردم همه جاش سبزه زده

😂😂😂😂

تموم استخونام درد داشت 😂😂

دقيقا😂بحدي كه الان از خواب پريدم هنوز چشام باز نشده بود داشتم رمزو ميزدم انقد خوشحال شدم ك نگوووو

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

وای من داشتم دق میکردم..فکر میکردم فقط ماله من اینجوری شده

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2706