2752
2734
من چاقم خیلی دوست دارم پیتزا ولی نمیخورم 😢

منم بعد دوماه خوردم زیاد دوست ندارم ک دلدرد شدم😩

اسی خودت درست کن کم پنیرپیتزا بریز براخودت 🤔😋😋بعدشم با دوماه یکی یا ماهی یکی چیزی نمیشه

چرا بتا نمیدی؟ 

چهارروز پيش ب ب چك زدم هاله افتاد فردا و پسفرداش ك زدم منفي شد ديروز انقد لجم گرفت نزدم اصلا، اخه دوس دارم اول ب ب مثبت بشه بعد برم ازمايش😔

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خدابزرگه

توکل به خدا.خودش باید کمک کنه. تن سالم و کار و مال حلال به همسرم بده.به همه بده آخرش هم به ما.

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
منم بعد دوماه خوردم زیاد دوست ندارم ک دلدرد شدم😩 اسی خودت درست کن کم پنیرپیتزا بریز براخودت 🤔😋😋 ...

یه قرص هیوسین بخور خوب میشی

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   

موقع اذان دعام کنید. همه رو با هر حاجتی دعا کنید آخرش هم منو دعا کنید. ممنون

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
ی دفعه ای ک ن...از دوسال پیش تا ب الان..چون ک دخترای فامیل تعنه میزنن..ک تو فلان شدی ما از تو بهتر ش ...

وای چه حوصله ای داری تو بیخیال 

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   
2706