2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم سه شبه نیست رفته شهر دیگه تنهایی میترسم خوابم میاد ولی به زور بیدارم😢

برقارو روشن بزار بخواب. کدوم شهری؟  مگه تنهایی ترس داره همش ارامشه 

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   
2731
کجاست 

سعادت آباد، آرايشگر من مصي بود. تو اينستا ميتوني ببيني پيجشو.تنها ارايشگاهي ك آرايشاش چ تو فيلم چ از نزديك عين هم بود. برا عروسيت ميخواي؟

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن
سعادت آباد، آرايشگر من مصي بود. تو اينستا ميتوني ببيني پيجشو.تنها ارايشگاهي ك آرايشاش چ تو فيلم چ از ...

اره ولی چقدر میگیره عروس رو؟  

اتفاقا کارای عروس آریایی رو هم دیدم اما اول رزمینا بعد عروس آریایی.... کاش زمان ب عقب  برگرده ...

همسرت نظرش چی بود راجع به ارایشت؟ 

2738
اون ک همون اول منو دید همش تعریفم میکرد...الانم نظرش اینه ک من بهترین بودم اما بقیه میگن همین ک اومد ...

مهم نظر اونه اینقدر چشمت به دهن مردم نباشه اخر یجا کم میاری 

برقارو روشن بزار بخواب. کدوم شهری؟  مگه تنهایی ترس داره همش ارامشه

اردبیل، اتفاقا چراغ هود آشپزخونه و چراغ اتاق خواب روشنه 😢خداروشکر فردا دیگه میاد 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
چخبررررررره

تازه من اينو بدون هزينه رنگ مو و لنز گفتم. الان ك ارايشگاههاي معمولي دوتومن ميگيرن بنظر منكه خيلي مناسب بود

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن
اون ک همون اول منو دید همش تعریفم میکرد...الانم نظرش اینه ک من بهترین بودم اما بقیه میگن همین ک اومد ...

مگه كدوم آرايشگاه رفته بودي؟

2706