2733
2734
عنوان

خانم هایی که تنبلی دارید

365 بازدید | 35 پست

من مجردم تنبلی دارم قرص پروژسترون مصرف میکنم 

الان که پریود شدم خیییییییییییلی خونریزی کمه و انگار لکه بینیه رنگشم قهوه ایه 

ربطی به تنبلیم داره؟دوروز هم بیشتر طول نکشید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم منم مثل شماهستم چندساله درگیر تنبلیم  من خودم بشخصه بادداروی هورمونی و پروژسترون مخالفم اگه تونستین تایپیکامو بخونین یکبار ای یو ای کردم و باردار نشدم سالی دو دفعه کلا پریود میشم ولی دکترمو عوض کردم با داروهایی ک میده پریودم منطم تر از قبل شده یعنی دیگه هر ماه میشم و اینکه ماها مشکلمون کمبود ویتامینه قرص هورمونی نخورین بدتر میشین تنبل تر میکنه 

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
2728

از همین قرص هست

منم اینطوری شده بودم

بجاش رازیانه دم کن بخور تو پاکی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
و اینکه ورزش کنین متفورمین برای ماها خوبه 

متفورمین خیلی بهم میسازه 

ی ماه خوردم هفت ماه پریودم مرتب بود 

ولی اخه لاغر میکنه الانم بهم داده روزی ی دونه بخورم من نخوردم

2738
کمبود چه ویتامینی؟  دکترم داده مثلا چه قرصی خوبه؟

من دکترم ی بار آبوبست داد ولی تحریم شد اینبار بهم فرتیل داده و ویتامین دی و امگا همین ماهی ده تا میخورم تازه تخمک گذاری ک اصلانداشتم با همینا خداروشکر میسازم 

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
از همین قرص هست منم اینطوری شده بودم بجاش رازیانه دم کن بخور تو پاکی

رازیانه میخوردم خیلی هم خوب جواب میداد ولی چند نفر گفتن پرولاکتین رو میبره بالا منم ترسیدم قطع کردم

متفورمین خیلی بهم میسازه  ی ماه خوردم هفت ماه پریودم مرتب بود  ولی اخه لاغر میکنه الانم ...

حتما بخورین اگه متاهلی اصلا جلوگیری نکن سریع بچه دار شو 

من دکترم ی بار آبوبست داد ولی تحریم شد اینبار بهم فرتیل داده و ویتامین دی و امگا همین ماهی ده تا میخ ...

من ویتامین دی بالایی دارم 

ببخشید ینی چی تخمک گذاری نداشتی؟ از کجا متوجه میشی؟

رازیانه میخوردم خیلی هم خوب جواب میداد ولی چند نفر گفتن پرولاکتین رو میبره بالا منم ترسیدم قطع کردم

اره گیاهی کلا باید مواظب باشی ولی واسه من گیاهیم اصلا جواب نمیداد خدا میدونه چقدر دکتر رفتم سونو رفتم و بی نتیجه 

جوشانده اش اینطوری نیست

عرقش خیلی بالا میبره

بعد حجامت کمر و ساقین هم برو

زیر نظر متخصص طب سنتی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2706