2733
2734
عنوان

خانم هایی که تنبلی دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 35 پست
و اینکه ورزش کنین متفورمین برای ماها خوبه 

اتفاقا قرار از مهر برم باشگاه 

ی بارم دکتر خودم نه ی دکتر دیگه گفت اگر ی ماه درمیون پریود میشی زیلد جدی نیس مشکلت با ورزش و کنترل استرس حل میشه 

استرسم رو که اصلا نمیتونم کنترل کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تلگ.رام سرچ کن

کانال طب طلایی

اون درمان قطعی میده

البته پولیه

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2731
من ویتامین دی بالایی دارم  ببخشید ینی چی تخمک گذاری نداشتی؟ از کجا متوجه میشی؟

من کلا بعد ازدواج تازهفهمیدم چقدر بدبختی دارم حتی تخمکم نمیساختم فقط با قرصو امپول میساختم ولی دکتری ک الان میرم اصلا داروی هورمونی نمیده فقط ویتامین تو شهرتون دنبال دگتر خوب بگردین خودتونو اذیت نکنین هزینه الکی وانرژی الکی واقعا من خیلی اذیت شدم 

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
اتفاقا قرار از مهر برم باشگاه  ی بارم دکتر خودم نه ی دکتر دیگه گفت اگر ی ماه درمیون پریود میشی ...

با بالا رفتن سن تنبلی بیشتر میشه بخاطر همین دکترت گفته زودتر ازدواج کن

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
من کلا بعد ازدواج تازهفهمیدم چقدر بدبختی دارم حتی تخمکم نمیساختم فقط با قرصو امپول میساختم ولی دکتری ...

راست میگی درسته باید برم ی دکتر خیلی خوب اتفاقا من تهرانم دکترای خیلی خوبی هستن من تنبلی کردم تا الان 

شما ینی زمان مجردی عادت ماهیانه هات چطور بود؟ چند وقت به چند وقت؟

2738
وااای میترسم

من همه این راه هارو رفتم هر کی  ی جوره باید ببینی ک بدنت چجوری میسازه 

راست میگی درسته باید برم ی دکتر خیلی خوب اتفاقا من تهرانم دکترای خیلی خوبی هستن من تنبلی کردم تا الا ...

من مجردیمم دیر میشدم سالی دو بار ولی نمیدونستم اصلا هیچی در مورد بارداری و تنبلی اصلا چیزی نمیدونستم چند بار دکار رفتم ک انگار همشون ی پروژسترونو میشناختن ولی دریغ ک اینا هورمونن بدتر میکنن اگه تهرانین اونجا ک پر دکتر خوبه حتما دنبال درمان باشین جدی بگیرین 

من پریودم فقط با ورزش درست شد،،از ماه سوم که باشگاه رفتم کاملا تنظیم شد

اره وزن کم کردن خیلی کمکه 

2706