2737
2739
عنوان

چه غلطی کردم پولم رو دهدم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شبکه چهار نی نی سایتم تاپیکهام مهم نیست برای کسی

خب اگه باهم زندگی  میکنین که عیب نداره خب اونم خونه و ماشین گرفته واسه خانواده پس من چی بگم که طلاهای مجردیمو دادم شوهر معتاد شیشه ای  خورد یه ابم روش الانم فراریه منم 4سال دارم دادگاه میرم تا بتونم بدون یه ریال طلاق بگیرم 

2728
مگه کم و کسری داری تو زندگیت؟  نفقتو نمیده؟ لباسو خورد و خراکتو محیا نمیکنه؟  دیگه توام ...

ببین شوهرم داره هرز میپره فک کنم دوست دختر داره

فقط روزی صد تومن خرج خودش میکنه

چرا

حتی یه دنگ از خونه رو به نامم نزد

تمام طلاهام رو برد فروخت

پولهای تولد بچه رو برداشت برای خودش

شما بودی نگران نبودی

من آینده مبهمی دارم

خب اگه باهم زندگی  میکنین که عیب نداره خب اونم خونه و ماشین گرفته واسه خانواده پس من چی بگم که ...

شوهرم دوست نداره با ما باشه

یاعت چهار شب میاد خونه

میخوایه

بلند میشه میره

هرز میپره فک کنم دوست دختر داره

شاید دو هفته یه بار اجازه بده سوار ماشینش بشیم

شوهرم دوست نداره با ما باشه یاعت چهار شب میاد خونه میخوایه بلند میشه میره هرز میپره فک کنم دوست ...

میفهمم چی میگی ولی دست از سرزنش خودت بردار بخدا از تو داغونتر هست خودم مدرک عالی دانشگاه اینقدر خنگ بازی درآوردم تو ازدواجم😳زندگیم شعلم پولم و همه چیمو از دست دادم مامانم 2میلیون کادو عروسیم اضافه دادبهم دادم به این عوضی رفت واسه خودش موتور خرید به اسم باباش زد😳جیگرم داره آتیش میگیره ولی خودم تقصیر داشتم 

2738
عجب آدمیه خب اینجوری بود نمبدادی بهش حالا مجبورش کن تو تولدها یا مراسم برات طلا بخره الکی بگو وام ...

ای بابا

اگر دردم یکی بودی چه بودی

به این حرفا خر نمیشه

طلاهام رو هم میبره میفروشه میریزه به حسابش

شوهرم دوست نداره با ما باشه یاعت چهار شب میاد خونه میخوایه بلند میشه میره هرز میپره فک کنم دوست ...

ماشین بابام خرید واسم یه هاچ بک اینقدر دعوا راه انداخت و جنگ که رفتم به اسمش زدم فوری رفت به اسم باباش زد وقتی دسته چک بابامو میبینم میخام دیوونه شم روم نمیشه ازش نمیدونم چرا اینقدر میخاستم این زندکی نکبتی خراب نشه هی باج دادم بهش الانم 4ساله خونه بابامم یه هزاریم باید از بابام بگیرم ماشین موتور جهاز همش اون برداشت حرومش باشه همه هم منو سرزنش میکنن  

2706