2733
2739
عنوان

بعدا خوشم میاد؟

427 بازدید | 45 پست

سلام دوستان

وقتتون بخیر

من همیشه خواننده خاموش بودم،ولی امروز برای یه قضیه ای که ذهنمو مدتیه درگیر کرده عضو شدم.

یه مدتیه با شخصی آشنا شدم،ایشون خیلی از من خوشش اومده و قصدش کاملا جدیه.

منم ایشونو خیلی قبول دارم،بسیار بسیار بسیار باشخصیت و فهمیده و تحصیلکرده هستن،وضعیت مالی خوبی هم دارن.

حالا من یه مشکلی دارم

قیافه ایشون چجوری بگم زیاد به دل من نمیشینه،نه که بگم بده،اصلا.ولی خب هرکس سلیقه ای داره.

خیلی شنیدم که میگن مهمه قیافه طرف به دلت بشینه چون بعدا هم این مشکل حل نمیشه.

ولی حس عذاب وجدان هم دارم که با ایییین همه خصوصیات عالی ایشون ذهن من رو چیز دیگه ای تمرکز کرده😔.

میشه راهنماییم کنید؟ممنون میشم

به نظرم در اولین مرحله و قبل از اینکه اخلاق به نظرت خوب بیاد باید قیافش به دلت بشینه.این موضوع رو اصلا دست کم نگیر.هیچکدوم از جنبه های قیافه و اخلاق و ثروت و ... نمیتونن سرپوشی واسه بقیه جنبه ها باشن

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم در اولین مرحله و قبل از اینکه اخلاق به نظرت خوب بیاد باید قیافش به دلت بشینه.این موضوع رو اص ...

خیلی ممنون که وقت گذاشتین

آره خودمم همش به همین فکر میکردم

اما عذاب وجدان گرفته بودم

2738

ببين عزيزم موضوع قيافه چيزي هست كه بايد خودت در موردش تصميم بگيري . واقعيت اينه كه ذهن ما كم كم عادت ميكنه به قيافه افرادي كه هر روز ميبينيمشون و عشق و علاقه باعث ميشه عيوب طرف مقابل ديده نشه . ولي راستش هيچ وقت شخصي كه به نظر شما امروز زشته ،سال بعد خوشگل نيست ، ولي همونطور كه گفتم وقتي وارد زندگي بشيد ، بخاطر رفتار هاي خوبش و حمايت هاش احتمالا عيوب ظاهريش رو ناديده ميگيريد . ولي هميشه شخصي رو قبول كنيد كه از نشون دادنش به خانواده و اجتماع خجالت زده نميشيد

2706