2737
2734
عنوان

بعدا خوشم میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 45 پست
گلم من يه سوال از خودت مي پرسم. من خودمم با يه همحين قضيه اي دركير بودم و هستم. پس دركت ميكنم كاملاا ...

خیییلی ممنونم

راهنمایی عالی بود

شخصیت خیلی منطقی دارم من

کلا از این جهت معروفم بین دوستان😅

از این جهت هم ترسیدم که بقیه گفتند بعدا هم این مشکل حل نمیشه و اذیتت میکنه

اما الان کاملا سبک سنگین کردم

ترازوی خصوصیات عالی شون صدها برابر قوی تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیییلی ممنونم راهنمایی عالی بود شخصیت خیلی منطقی دارم من کلا از این جهت معروفم بین دوستان😅 از ا ...

عزیزم شما الان نمیتونی بگی شاید این ظاهر طرفه خیلیا قبل ازدواج خوب بودن بعد عوض شدن چون ظاهرشون اون بوده به نظرم تا مطمئن نشدی کاری نکن

جون مادراتووووون لایک نکنید
2731

عزیزم چقد نظرت زود عوض میشه. تو همین چند تا کامنت اول گفتی آره آره ظاهر مهمه، بعد گفتی آره آره نباید اخلاقو قربانی ظاهر کنم.

ببین، این موضوع مهمه. یه لحظه تصور کن میتونی اونو در آغوش بکشی؟ یا بدت میاد؟ اگه الان خوشت نیاد هیچ وقت خوشت نمیاد. رابطه جنسیت بعدا وابسته به همین موضوعه، که قراره در آینده یکی از پایه های حفظ زندگیت باشه. اینکه از نظر ظاهر و جنسی برات جذابیت نداشته باشه، فقط بحث کلاس گذاشتن پیش بقیه نیست. خیلی جدی تر از این حرفهاست. 

به قول هلاکویی وقتی کسی در یه حدی پسندیده شد، دنبال ویژگی های بدش بگردین، چون حالا اگه دنبال خوبی هاش بگردین هزار تا چیز پیدا میکنید، ولی فقط اگه یه بدی "مهم" پیدا کنید به همه اون خوبی ها میچربه. و اتفاقا پسندیدن فیزیک طرف جزو مهمترین فاکتورهاست

عزیزم شما الان نمیتونی بگی شاید این ظاهر طرفه خیلیا قبل ازدواج خوب بودن بعد عوض شدن چون ظاهرشون اون ...

نه آخه قبل اینکه قضیه ای بین ما پیش بیاد میشناختمشون

اساتید و دوستانشون خیلی قبولشون داشتن

و کلا خوش نام بودن

ولی خب صد در صد آدم نمیتونه بگه کاملا اوکیه طرف

زمان بیشتر ثابت میکنه

ولی در کل مقبولن

عزیزم چقد نظرت زود عوض میشه. تو همین چند تا کامنت اول گفتی آره آره ظاهر مهمه، بعد گفتی آره آره نباید ...

ببینین آخه میترسم

میخوام کااملا حساب شده جلو برم

قیافه مهمه اره

چون حداقل خوش اومدنی هست

اما خصلت های خوبشون انننقدر زیاده که تو ترازو نسبت به چهره به شدت سنگینی میکنه

بالا هم گفته بودم قیاقه معمولی رو ب خوب دارن

حتی به نظر بعضی دوستام خیلی هم خوبه

میگم نکنه من خیلی حساس شدم رو چهره

و بعدا افسوس بخورم

به خودم دروغ نگم و اگر قبول کردم بعدا به خودم بگم که تمامی شرایط رو میدونستم و قبول کردم

و نه شرمنده خودم بشم نه ایشون

الان به قضیه فکر میکنم میبینم قیافه معمولی دارن با شرایط عالی

که به قول دوستمون قضیه منطقی ذهنم میگه شرایط خیلی خیلی مهمتره

اومدیم و یه نفر بود با قیافه ای که من شدیدا قبول دارم اما شخصیت خیلی بد

2738
عزیزم شما الان نمیتونی بگی شاید این ظاهر طرفه خیلیا قبل ازدواج خوب بودن بعد عوض شدن چون ظاهرشون اون ...

فقط بگم که شاید دیگه هیچوقت اینطور شرایطی واست پیش نیاد و حسرت بخوری قبولش کن قیافه هرچی قشنگم باشه یه روز عادی میشه مخصوصا که شما میگید چهرشم خوبه

خب عزیزم اگر قیافه به دلت نباشه ممکنه هر چقدر م خوب باشه یه مقدار دلتو بزنه یا سرد بشی اما در کل عجله نکن یه چند وقت ببین اگر اوکی میشه توی ذهنت بله رو بگو اگرم نه که هیچی

جون مادراتووووون لایک نکنید
ببینین آخه میترسم میخوام کااملا حساب شده جلو برم قیافه مهمه اره چون حداقل خوش اومدنی هست اما خصل ...

دوست عزیز اگه فردا با یه مرد زیر یک سقف بری که ظاهرش  اوکی باشه ولی هر روز یه مکافاا کم محلی رست بزن بی وفا خانواده بد بی پولی چیکار میکینی

اکه ظاهرش متوسطه بتظرم قبول مطمعن باش اینقد خوشبختت بکنه که چهرش به چشمت نیاد

دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم
دوست عزیز اگه فردا با یه مرد زیر یک سقف بری که ظاهرش  اوکی باشه ولی هر روز یه مکافاا کم محلی رس ...

حرفاتون متینه و درسته

باید زمان بیشتری حتما باهاشون بگذرونم که تصمیم درستی بگیرم

بله شخصیت بی نظیری دارن

اما فعلا عجله نمیکنم

خیلی ممنونم🌹

ببین عزیزم این استدلالت اصلا درست نیست که بگی اگه بعدا یکی بیاد که قیافه اش به دلم بشینه اما اخلاقش خوب نباشه چی؟

خوب به اون هم میگی نه. دلیلی نداره هر کی قیافه اش خوبه رو بپذیری. ببخشید اینو میگم، اما برای گول زدن خودت ازین بهونه ها نیار   

بازم بیشتر باهاش معاشرت کن. فقط با خودت صادق باش. اگه ته ته ته دلت میدونه که ظاهرش مطلوبت نیست، فکر نکن اگه روزی هزار بار با خودت بگی به نظر فلانی و فلانی و فلانی خیلی خوشگله اون وقت نظر خودت هم عوض میشه.

هلاکویی در مورد ظاهر، میگه زیبایی عادی میشه، اما زشتی هیچ وقت عادی نمیشه! حالا شاید قبول نداشته باشی حرفهاشو، اما این حرفهاش از نظر من درسته

ببین عزیزم این استدلالت اصلا درست نیست که بگی اگه بعدا یکی بیاد که قیافه اش به دلم بشینه اما اخلاقش ...

خیلی خیلی ممنونم که انقدر کمک کردین❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹

بله شدیدا باید سبک سنگین کنم

معاشرتم رو بیشتر میکنم و زمان بیشتری به خودم میدم.

و سعی میکنم بهترین تصمیم رو با حرف ها و راهنمایی های دیگران و شما بگیرم